Chemik Police – Budowlani Łódź typy, zakłady 21/04/2022

Drugie ze starć półfinałowych fazy play-off odbędzie się na obiekcie w Policach. Czy gospodynie zdołają się bezproblemowo uporać z ekipą z centralnej części kraju? Chemik Police – Budowlani Łódź typy, zakłady. Miłej lektury.

Chemik Police – Budowlani Łódź typy, zakłady

Parę naszych najciekawszych propozycji bukmacherskich dotyczących tej potyczki znajdziecie w poniższym akapicie. Mamy wielką nadzieję, że będziecie z nich zadowoleni, gdyż nie ukrywamy, że trochę się nagłowiliśmy, aby wybrać dla Was to, co najlepsze:

Mecz skończy się wynikiem 3:0

O ile w pierwszej z par półfinałowych można było mieć delikatne wątpliwości co do tego, czy gospodynie zdołają zwyciężyć mecz bez straty choćby jednego seta, to tutaj takich znaków zapytania już zupełnie nie dostrzegamy. Podopieczne trenera Marka Mierzwińskiego powinny rozstrzygnąć losy tego pojedynku dość szybko i sprawnie.

Poniżej 171.5 punktu

Jeśli do wyłonienia zwycięskiego zespołu niepotrzebny będzie raczej czwarty ani tym bardziej piąty set, to naturalną koleją rzeczy wydaje się również stosunkowo mała ilość punktów, jaką otrzymamy po zsumowaniu oczek widniejących na kontach obydwu ekip. Gdyby drużyny miały jakimś cudem przekroczyć linię 171,5 punktu, to byłoby to równoznaczne z rozgrywaniem co najmniej czwartego seta. Taka opcja naszym skromnym zdaniem zdecydowanie nie jest tego wieczoru możliwa.

Chemik Police – Budowlani Łódź najczęściej zadawane pytania

Oto jakie pytania najczęściej zadają nam czytelnicy portalu Lubsport:

  • O której początek meczu Chemik Police – Budowlani Łódź?

Rozpoczęcie tej rywalizacji zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 21 kwietnia 2022r.

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Zdecydowanie więcej szans na zwycięstwo daje się gospodyniom