Cisy pozostały w walce o mistrzostwo!

Siatkarze Cisów Nałęczów zapomnieli o środowej porażce z AZS-em AWF Biała Podlaska i w drugim meczu pokonali rywali 3:1. Decydująca batalia o mistrzowski tytuł rozgrywek III ligi lubelskiej pomiędzy tymi ekipami odbędzie się już w niedzielę.

KOMENTARZE TRENERÓW

Marcin Śliwa:  Chcieliśmy zakończyć naszą rywalizację z Cisami Nałęczów już dzisiaj, ale niestety się nie udało. Samo spotkanie rozpoczęło się dla nas nieszczęśliwie, ponieważ nasz libero skręcił kolano, przez co został wyłączony z gry. Zdołaliśmy się pozbierać i prezentowaliśmy się przyzwoicie, ale w końcówkach setów popełnialiśmy zbyt wiele własnych błędów. Jutro czeka nas kolejny mecz, dlatego na spokojnie musimy się zastanowić co zrobić, żeby poprawić naszą grę. 

Przemysław Chrościcki:  Dzisiaj rozegraliśmy zdecydowanie lepsze spotkanie niż w środę w Nałęczowie. Wpływ na to pewnie miał fakt, że moi zawodnicy byli bardziej wypoczęci, a nie tak, jak ostatnio, gdzie przystąpili do meczu po całym dniu pracy. Bardzo dobrze realizowaliśmy nasze założenia taktyczne, oczywiście poza drugim setem, który był w naszym wykonaniu fatalny. Po naszej stronie siadły wszystkie elementy, a do tego nie potrafiliśmy się zorganizować na boisku. Drużyna AZS-u AWF Biała Podlaska to wykorzystała i skutecznie w tej partii utrudniła nam życie zagrywką. 

NASTĘPNY MECZ 

Drugi mecz pomiędzy AZS-em AWF Biała Podlaska a Cisami Nałęczów odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 16:00.

AZS AWF Biała Podlaska – Cisy Nałęczów 1:3 (18:25, 25:11, 20:25, 23:25)

AZS AWF: Marcin Kusznieruk, Damian Roszkowski, Damian Jurkowski, Michał Gołębiowski, Jakub Gaładyna, Igor Kowalski, Adrian Kupiński (libero) oraz Maciej Malczyński (libero), Dawid Duliasz, Hubert Jankuniec, Mikołaj Sałasiński.

Cisy: Arkadiusz Orlik, Krzysztof Gontarz, Leszek Cholewa, Mariusz Mucha, Piotr Krysiak, Szymon Mańkowski, Konrad Buszko (libero) oraz Paweł Kisiel, Adam Chrzanowski, Łukasz Kozioł.

fot. Rafał Bieliński (archiwum)