DevelopRes Rzeszów – ŁKS Łódź typy, zakłady 21/04/2022

Przed nami decydujące rozstrzygnięcia w siatkarskiej Tauron Lidze. Do stolicy Podkarpacia przybywa tym razem jedna z łódzkich drużyn. Czy wróci do domu z pełną pulą? DevelopRes Rzeszów – ŁKS Łódź typy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

DevelopRes Rzeszów – ŁKS Łódź typy, zakłady

W przypadku omawianego pojedynku najciekawsze propozycje bukmacherskie przedstawiają się następująco:

Gospodynie wygrają pierwszego seta oraz całe spotkanie

Wygranie pierwszego seta to idealny przepis na powodzenie na przestrzeni całego spotkania. Siatkarki z Rzeszowa mają na pewno tego świadomość, stąd też ich chęć zaznaczenia dominacji na własnym obiekcie będzie na pewno ogromna. Kurs na takie zdarzenie wydaje się być zupełnie adekwatny do ryzyka.

Powyżej 137.5 punktów

Siatkarki ŁKS-u nie znalazły się w półfinale fazy play-off przez przypadek. Jeśli więc ktoś z czytających ten tekst pomyślał sobie, że gospodynie zwyciężą to starcie bez większych problemów, to musimy Was niestety zmartwić. Według naszej skromnej opinii pojedynek ten będzie pojedynkiem dość wyrównanym. Ilość rozegranych setów powinna wynosić co najmniej cztery, a kto wie, być może nawet pięć.

Na tym etapie zmagań nie ma już słabych drużyn, dlatego też rezultat tego starcia równie dobrze może być niezwykle zaskakujący. Mamy jednak nadzieję, że uda nam się uniknąć niespodzianek i wszystko tym razem przebiegnie zgodnie z planem.

Gdzie oglądać DevelopRes Rzeszów – ŁKS Łódź?

Tak się składa, że wszystkie spotkania play-off Tauron Ligi podobnie zresztą jak wcześniej sezon zasadniczy będą transmitowane na antenie stacji Polsat Sport. Początek opisywanego starcia zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 21 kwietnia 2022r.

Zainteresowanych zapraszamy również do rzucenia okiem na drugi z naszych artykułów, w którym to nieco bliżej przyjrzeliśmy się rywalizacji pomiędzy Chemikiem Police a Budowlanymi Łódź.