Francja – Polska typy i zakłady, kiedy, o której, gdzie oglądać transmisję? (Liga Narodów Siatkarzy 2022)

Niepokonani Trójkolorowi będą ostatnim z rywali Polaków podczas turnieju Ligi Narodów w Ottawie. Czy na zakończenie kanadyjskich zmagań Biało-czerwoni zdołają sprawić małą niespodziankę? Francja – Polska typy i zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Typy na Ligę Narodów Siatkarzy 2022: Francja – Polska

Oto jakie Francja – Polska typy warto umieścić tym razem na swoich kuponach:

Misja niemal niemożliwa

Francję oraz Polskę w trwającej właśnie Lidze Narodów różni to, iż Ci pierwsi traktują chyba te zmagania dość poważnie. Wskazuje na to chociażby kadra, jaką na pierwszą z odsłon tej rywalizacji powołał trener Andrea Giani. Strata zaledwie jednego seta podczas trzech pierwszych meczów jest również żywym przykładem tego, iż jego zawodnicy są aktualnie w naprawdę wysokiej formie. Drugi garnitur reprezentacji Polski stoi więc przed arcytrudnym zadaniem. Mamy jednak nadzieję, że ugranie przynajmniej jednej partii leży w zasięgu ich możliwości.

francja polska typy

Postawienie twardego oporu przez podopiecznych Nikoli Grbica jest bez wątpienia marzeniem każdego kibica siatkówki znad Wisły. W sytuacji, w której do wyłonienia zwycięzcy potrzeba byłoby co najmniej czterech setów, istnieje naprawdę spora szanse na pokrycie zaproponowanej wyżej linii. Francja – Polska kursy na takie zdarzenie wyglądają naprawdę dobrze, stąd też mocno trzymamy kciuki na ich pozytywne rozstrzygnięcie.

Ostatnie spotkania

Jesteście ciekawie, jak przedstawia się najświeższy bilans naszych spotkań z reprezentacją Francji? Oto krótka statystyka:

  • Polska – Francja 2:3
  • Francja – Polska 3:2
  • Francja – Polska 0:3

Gdzie z meczu Francja – Polska transmisja na żywo?

Relacja live z tego wydarzenia będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport, TVP Sport oraz TVP1.

FAQ

  • O której początek starcia Francja – Polska?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 17:00.

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Górą byli wtedy Francuzi. Był to ćwierćfinał Igrzysk Olimpijskich w Tokio.