Friedrichshafen – Jastrzębski Węgiel typy | 13.01.2022

Jastrzębianie zagrają w 3. kolejce siatkarskiej Ligi Mistrzów z ekipą wicemistrzów Niemiec, Friedrichshafen. Liczymy na porywające widowisko!

Friedrichshafen – Jastrzębski typy i kursy bukmacherskie

Zerknij na nasze prognozy oraz analizy przedmeczowe.

Friedrichshafen - Jastrzębski typy

Jastrzębski Węgiel podtrzyma dobrą passę?

Mistrzowie Polski tegoroczną Ligę Mistrzów rozpoczęli wybornie. Dwa mecze, dwie wygrane i żadnego straconego seta. Mało tego, jastrzębianie wygrali dziewięć ostatnich meczy i ani razu nie stracili nawet jednego seta! Liczymy, że niesamowita passa trwać będzie także w Niemczech. Stawiamy zakłady na klasyczną dwójkę, a więc wygraną Jastrzębskiego Węgla. Nasze drugie na Friedrichshafen – Jastrzębski typy kierujemy na dokładny wynik meczu 3:0 dla polskiej ekipy.

Co ciekawe, aktualnym trenerem VfB Friedrichshafen jest Mark Lebedew. Australijczyk niemal przez trzy sezony w przeszłości był trenerem… Jastrzębskiego Węgla. Do tej pory oba zespoły grały ze sobą dwukrotnie. To jednak już historia, bowiem mecze odbyły się odpowiednio w 2010 i 2009 roku. Najpierw 3:1 wygrała ekipa z Niemiec, a później 3:2 jastrzębianie. Nie sugerowalibyśmy się jednak tymi odległymi czasami, a tym, co jest tu i teraz. Jastrzębie zdecydowanie lepiej prezentuje się w ostatnim czasie. Friedrichshafen w tegorocznej kampanii Ligi Mistrzów jeszcze nie wygrało. Niemiecka drużyna przegrała 2:3 z Roeselare oraz 2:3 z Hebar. Jastrzębski Węgiel to jednak dla nich zdecydowanie o kilka poprzeczek wyżej.

Friedrichshafen – Jastrzębski: gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Jastrzębski – Friedrichshafen pokaże stacja Polsat Sport. Spotkanie zaplanowano na 13 stycznia 2022 roku, godzinę 20:00. Stream online dostępny będzie u bukmachera Betclic.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Zdecydowanym faworytem są jastrzębianie.

  • Czy oba zespoły grały już ze sobą?

Tak, jednak w 2010 i 2009 roku. Bilans bezpośrednich spotkań to 1:1.