Halkbank – Jastrzębski Węgiel typy, kursy i transmisja (29.03.2023)

Duma – tak można określić fakt, że dwa polskie kluby znalazły się w półfinałach siatkarskiej Ligi Mistrzów. Jako pierwsi do walki o finał przystąpią jastrzębianie. Czas na mecz Halkbank – Jastrzębski Węgiel. Typy, kursy oraz gdzie oglądać znajdziesz w tekście.

Halkbank – Jastrzębski Węgiel typy i kursy (29.03.2023)

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla już trzy razy przegrywali w półfinałach siatkarskiej Ligi Mistrzów. Teraz chcą przerwać tę passę, ale łatwo nie będzie. Jastrzębianom przyjdzie bowiem rywalizować z Halkbankiem. Klub z Ankary jest liderem tureckiej ligi, a w drodze po półfinał, pokonał naszpikowane gwiazdami Lube Civitanova. Owszem, można mówić, że konieczny był super tie-break, wygrany przez Halkbank do 12, ale nie umniejsza to zasługom tureckiej ekipy.

Halkbank - Jastrzębski Węgiel typy

Jastrzębski Węgiel przystąpi do pierwszego meczu półfinału Ligi Mistrzów naładowany wygraną nad Friedrichshafen. Jastrzębianie pokonali rywali dwukrotnie 3:0. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy. Zwłaszcza, że Jastrzębski Węgiel w ostatnim czasie notuje także dobre wyniki na krajowym podwórku.

Reasumując to wszystko, stawiamy na Halkbank – Jastrzębski Węgiel typy mimo wszystko na wygraną gospodarzy. Uważamy jednak, że czeka nas zacięty, pięciosetowy. pojedynek. To byłaby stosunkowo dobra pozycja wyjściowa do rewanżu w Jastrzębiu Zdroju.

W gwoli ścisłości warto też wspomnieć o historii bezpośredniej rywalizacji. Nie będzie to bowiem pierwszy mecz Halkbank – Jastrzębski Węgiel w historii. Oba kluby miały już okazje rywalizować przeciwko sobie aż pięć razy i za każdym razem w Lidze Mistrzów. Jastrzębianie wygrali 3 z 5 bezpośrednich meczów. W 2019 i 2020 roku ograli Halkbank gładko 3:0. Jak będzie tym razem? Trzymamy kciuki za polski klub. Marzeniem każdego kibica byłby przecież polski finał siatkarskiej Ligi Mistrzów, pomiędzy Jastrzębskim Węglem, a ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle. Dlaczego nie!?

Kiedy Halkbank – Jastrzębski Węgiel? O której godzinie mecz?

Wiemy kiedy gra Jastrzębski Węgiel w półfinale Ligi Mistrzów. Mecz Halkbank – Jastrzębski Węgiel już 29 marca 2023 roku, punktualnie o godzinie 18:00.

Gdzie oglądać Halkbank – Jastrzębski Węgiel? Transmisja na żywo

Z meczu Jastrzębski Węgiel – Halkbank transmisja na Polsacie Sport. Z kolei darmowy stream online w Betclic, po wcześniejszej rejestracji konta.

OGLĄDAJ TUTAJ