Jastrzębski Węgiel – AZS Olsztyn typy i kursy bukmacherskie (24.10.2023)

Po pierwszej serii gier oba zespoły mogły cieszyć się z kompletu punktów. Która z drużyn będzie miała szansę na powtórzenie tego rezultatu we wtorkowy wieczór? Nasze Jastrzębski Węgiel – AZS Olsztyn typy znajdziecie w paru poniższych akapitach. Serdecznie zapraszamy.

Jastrzębski Węgiel – AZS Olsztyn typy bukmacherskie

Pokonanie przed kilkoma dniami w stosunku 3:1 czwartej siły poprzedniego sezonu to wyraźny znak, że z AZS-em trzeba się będzie w nowej kampanii zdecydowanie liczyć. Co prawda z ich składu podobnie jak i z szerokiej kadry Jastrzębskiego ubyło kilku ciekawych zawodników, jednak zostali oni zastąpieni równie wartościowymi graczami, czego dowód widzieliśmy zresztą w poprzedniej kolejce.

jastrzebski-wegiel-azs-olsztyn-typy

Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że Jastrzębski Węgiel – AZS Olszyn typy na przynajmniej cztery sety, a także wynik 3:2 będą tym razem strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Starcie w Hali Widowiskowo Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju zapowiada się jako prawdziwy hit. Oby siatkarze stanęli na wysokości zadania, zapewniając nam piękne, sportowe widowisko.

Jastrzębski Węgiel – AZS Olsztyn kursy bukmacherskie

Faworytami do zwycięstwa według bukmacherów są oczywiście zawodnicy z Jastrzębia-Zdroju. Firma STS określa np. szansę na ich zwycięstwo kursem 1.22. Na zdecydowanie więcej, bo aż 4.40 wyceniono natomiast triumf gości z Olsztyna.

Jastrzębski Węgiel – AZS Olsztyn bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Trudno opierać analizę na aktualnej dyspozycji obu ekip, gdyż z uwagi na niedawną inaugurację sezonu udało im się rozegrać dokładnie po jednym oficjalnym spotkaniu. Jastrzębianie pokonali 3:0 ekipę Stali Nysa, natomiast AZS w stosunku 3:1 rozprawił się z Aluronem CMC Wartą Zawiercie.

Co z bezpośrednimi pojedynkami Jastrzębskiego Węgla oraz AZS-u? Tutaj widać wyraźną dominację tych pierwszych, ale akurat ostatnie starcie padło łupem zespołu ze stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Czyżby miał to być znak, że wynik meczu Jastrzębski Węgiel – AZS Olsztyn wcale nie będzie tak oczywisty? Istnieje taka możliwość. W siatkówce niczego bowiem nie można na 100% wykluczyć.

Gdzie oglądać Jastrzębski Węgiel – AZS Olsztyn ? Transmisja i godzina

Relacja live z opisywanego starcia będzie dostępna na antenach Polsatu Sport. Spotkanie Jastrzębski Węgiel – AZS Olsztyn online znajdzie się także na platformie Polsat Box Go. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 18:45 w dniu 24 października 2023 roku.