Jastrzębski Węgiel – Skra Bełchatów typy, transmisja i zapowiedź (23.04)

W drugim półfinale PlusLigi, Jastrzębski Węgiel zmierzy się ze Skrą Bełchatów. Podobnie, jak w meczu ZAKSY, tak i tutaj, jest zdecydowany faworyt. Są nim rzecz jasna gospodarze, ale bełchatowianie nie zamierzają składać broni.

Typy na mecz Jastrzębski Węgiel – Skra Bełchatów

Sprawdź już teraz nasze Jastrzębski – Skra typy i kursy, jakie wystawili bukmacherzy.

Jastrzębski liczy na finał ze ZAKSĄ

Jastrzębianie bronią tytułu z poprzedniego sezonu. W tym sezonie mamy kolejny rozdział ich rywalizacji z ZAKSĄ. W sezonie zasadniczym oba kluby zgromadziły po tyle samo punktów, ale w półfinale siatkarskiej Ligi Mistrzów lepsza okazała się ZAKSA. Jastrzębski liczy więc, że będzie miał znakomitą okazję do rewanżu w finale PlusLigi. Najpierw jednak kędzierzynianie muszą pokonać zawiercian, a jastrzębianie bełchatowian.

Nie ma co ukrywać, Jastrzębski jest faworytem meczu ze Skrą. Oba zespoły awans do półfinału PlusLigi wywalczyły po trzech meczach rywalizacji – Jastrzębski wygrał z Treflem Gdańsk, a Skra z AZS-em Olsztyn. W sezonie zasadniczym dwa razy górą był Jastrzębski Węgiel. Mecze kończyły się wynikami 3:1 i 3:2, a zwłaszcza to drugie spotkanie, rozegrane w Bełchatowie obfitowało w wiele emocji.

jastrzębski skra typy

Jastrzębianie mają wszelkie argumenty, by rozpocząć tę rywalizację od zwycięstwa na własnym parkiecie. W ostatnich 10 meczach przegrali czterokrotnie. Trzy porażki z ZAKSĄ i jedna z Treflem Gdańsk na otwarcie ćwierćfinałów PlusLigi to znak, że jastrzębianie wciąż mogą grać lepiej. Zwłaszcza, że dysponują silną kadrą i przecież bronią mistrzowskiego tytułu.

Stawiamy na Jastrzębski – Skra typy na wygraną gospodarzy oraz na to, że będzie przynajmniej czwarty set w meczu. Skra na pewno łatwo broni nie złoży, a historia bezpośredniej rywalizacji pokazuje, że bełchatowianie potrafili napsuć nieco krwi jastrzębianom i to pomimo tego, że przegrali cztery ostatnie bezpośrednie mecze.

Gdzie z Jastrzębski – Skra transmisja na żywo?

Mecz, co oczywiste, będzie pokazywany w telewizji. O transmisję na żywo zadba stacja Polsat Sport, a transmisja online dostępna będzie w serwisie Polsat Box Go. To drugi półfinał PlusLigi, który odbędzie się po meczu ZAKSY, a więc 23 kwietnia 2022 roku, o godzinie 17:30. Czekamy na solidną dawkę siatkarskich emocji i oczywiście zielone kupony, kiedy wyślecie nasze Jastrzębski – Skra typy.