Jastrzębski Węgiel – Trentino transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Jastrzębski Węgiel – Trentino transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Dzisiejszego popołudnia odbędzie się wiele interesujących sportowych wydarzeń, jednak polskich fanów mocno interesuje z meczu Jastrzębski Węgiel – Trentino transmisja. Sprawdź, gdzie i o której będzie można ją śledzić.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Jastrzębski Węgiel – Trentino? Transmisja na żywo (05.05.2024)

Im bliżej do oficjalnego rozpoczęcia spotkania, tym pytań typu Jastrzębski Węgiel – Trentino gdzie oglądać zacznie się pojawiać o wiele więcej. By nie pozostawić żadnych niedomówień, spieszę z informacją, że dedykowaną relację z tego wydarzenia przeprowadzi firma STS. Będą mieli do niej dostęp wszyscy klienci, którzy założą konto, złożą depozyt i następnie obstawią zakład za co najmniej 2 PLN.

Co do oficjalnego rozpoczęcia spotkania, to pierwszy gwizdek wedle harmonogramu powinien wybrzmieć około godz. 16:00 w dniu 5 maja bieżącego roku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Jastrzębski Węgiel – Trentino transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Osoby, które stronią raczej od zakładów bukmacherskich, będą miały sposobność obserwowania jastrzębian w akcji na antenach stacji Polsat, Polsat Sport 1, Polsat Sport Premium 1, a także za pośrednictwem platformy Polsat Box Go.

Kontynuacja serii

Dla kogoś nieśledzącego zbytnio zmagań w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów lista triumfatorów kilku ostatnich edycji może wydać się nieco zaskakująca. Przypomnijmy, że począwszy od sezonu 2020/2021 trzy kolejne odsłony CEV Volleyball Champions League padały łupem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a w ostatniej kampanii ich finałowymi rywalami była druga polska ekipa tj. Jastrzębski Węgiel.

Tak się składa, że w tegorocznych rozgrywkach do walki o złoto stanie właśnie zespół dowodzony przez Marcelo Mendeza i zdaniem wielu stoi przed wielką szansą na premierowe zwycięstwo w tej prestiżowej rywalizacji.

Włoskie Trentino mimo gigantycznego doświadczenia na europejskich arenach przeżywa w tym sezonie dość znaczący kryzys. Mocno liczę na to, że Tomek Fornal i spółka zdołają ten fakt wykorzystać. Lepsza okazja na zostanie najlepszym na Starym Kontynencie może się bowiem zbyt szybko nie powtórzyć.