Jastrzębski – ZAKSA typy, kursy i transmisja

To będzie prawdziwe święto polskiej siatkówki. Jastrzębski Węgiel kontra ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w półfinale Ligi Mistrzów!

Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle typy (30.03.2022)

Rzuć okiem na nasze Jastrzębski – ZAKSA typy bukmacherskie. Uwzględniliśmy w nich dwie ciekawe, solidnie przeanalizowane przez nas zespół ekspercki prognozy.

Znasz typy, a to dobra okazja, żeby zapoznać się z ich bliższą analizą.

jastrzebski zaksa typy

Polski półfinał w siatkarskiej Lidze Mistrzów

Jastrzębianie notują ostatnio fantastyczną serię. Wygrali siedem kolejnych meczy z rzędu i z podniesionymi głowami mogą stanąć do pojedynku przeciwko ZAKSIE. Atmosferę podgrzewa też fakt, że gospodarze są liderami PlusLigi, mając jedynie 2 punkty przewagi nad drugą, właśnie ZAKSĄ. Będzie to więc mecz na szczycie i w dodatku w tak prestiżowych rozgrywkach, którymi jest siatkarska Liga Mistrzów.

Stawka rywalizacji Jastrzębski – ZAKSA też nie byle jaka, bowiem gra toczy się o finał Ligi Mistrzów. Jakie są nasze Jastrzębski – ZAKSA typy? Stawiamy na wygraną gospodarzy, którzy powinni wykorzystać atut własnej hali. W lutym zeszłego roku, jastrzębianie przegrali u siebie z ZAKSĄ 0:3 i teraz będą dodatkowo zmotywowani. Warto odnotować, że w pięciu ostatnich pojedynkach, trzy razy górą był Jastrzębski, ale dwa ostatnie mecze padły łupem ZAKSY. Spodziewamy się zdobyczy setowej z obu stron. Warto odnotować, że tylko 1 z 4 ostatnich meczy Jastrzębski wygrał do zera.

Gdzie Jastrzębski – ZAKSA transmisja?

Mecz odbędzie się 30 marca 2022 roku, o godzinie 20:00. Transmisję zapewni Polsat Sport oraz platforma Polsat Box Go. Szykują się spore emocje! Najlepsze na Jastrzębski – ZAKSA kursy znajdziesz na Betclic, STS i LVBET.