Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Bułgaria? (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)

Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Bułgaria? (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)
fot. Icon Sport

Właśnie rozpoczął się turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Za Biało-czerwonymi pierwsze spotkanie. Teraz pora na pojedynek numer dwa. Kiedy grają siatkarze z Bułgarią? Szczegóły poniżej.

Kiedy i o której grają siatkarze z Bułgarią? (ME siatkarzy 2023)

Od jakiegoś czasu sytuacja ta powtarza się wielokrotnie. Im bliżej do rozpoczęcia meczu, tym częściej pojawiają się pytania, kiedy grają siatkarze? Pierwszy gwizdek potyczki z Bułgarią zaplanowano więc na godz. 10:00 w dniu 1 października 2023 roku.

Gdzie oglądać mecz Polska – Bułgaria siatkówka? Transmisja na żywo

W powyższym akapicie poinformowaliśmy Was, o której grają siatkarze. Do pełni szczęścia brakuje już właściwie tylko komunikatu o transmisji.

Zgodnie z tradycją specjalną relację dla swoich aktywnych klientów przygotowała firma STS. Wystarczy zawrzeć jeden zakład za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin, by mieć dostęp do przekazu na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Dodatkowo jest oczywiście także opcja śledzenia poczynań podopiecznych Nikoli Grbica w TV. Dedykowana transmisja znajdzie się na antenach stacji TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Kto wygra mecz Polska – Bułgaria siatkówka?

Starcie z Belgią miało być spacerkiem. Każdy, kto miał okazję je śledzić, wie jednak doskonale, że takowym absolutnie nie było. Polacy co prawda momentami dwoi się i troili, ale Czerwone Diabły postawiły niespodziewany opór, który o mało co nie przypłaciliśmy przegraną.

Bułgarzy dzięki pewnemu zwycięstwu nad Chinami piastują w chwili tworzenia tego tekstu pozycję lidera całej grupy eliminacyjnej. Mamy wielką nadzieję, że po końcowym gwizdku niedzielnego boju ich miejsce zajmą Olek Śliwka i spółka. Tym razem wolelibyśmy jednak nieco mniej emocji. Nasze serce może bowiem tego zdecydowanie nie wytrzymać.