Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Dania? (ME siatkarzy 2023)

Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Dania? (ME siatkarzy 2023)
fot. Icon Sport

Jak na ten moment wszystko na ME idzie po myśli podopiecznych Nikoli Grbica. Czy to samo będziemy mogli powiedzieć po końcowym gwizdku kolejnej potyczki? Kiedy grają siatkarze z Danią? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań w poniższym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Kiedy i o której grają siatkarze z Danią? (ME siatkarzy 2023)

W planie tygodnia każdego zagorzałego fanatyka reprezentacji Polski informacja kiedy grają siatkarze jest niezwykle istotna. To pod to wydarzenie kibice często planują bowiem wszystkie swoje codzienne obowiązki.

Jeśli chodzi o najbliższe starcie Biało-czerwonych z Duńczykami, to jego oficjalny start zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 5 września 2023 roku.

Gdzie oglądać mecz Polska – Dania siatkówka? Transmisja na żywo

Jako że o której grają siatkarze z Danią już wiecie, to pasowałoby także “zasięgnąć języka” w kwestii transmisji live z tego pojedynku. W tym momencie wiadomo między innymi, że relację na żywo dla swoich stałych klientów będzie prowadził STS. Wymagane jest jedynie posiadanie aktywnego konta u tego bukmachera. Taki status uzyskuje się poprzez zawarcie przynajmniej jednego zakładu na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Jest także opcja śledzenia poczynań Polaków w TV. Przekaz live zapewniają stacje TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Kto wygra mecz Polska – Dania siatkówka?

Nawet Ci nieco mniej zorientowani w aktualnej sytuacji na Mistrzostwach Europy nie powinni mieć raczej najmniejszych wątpliwości co do tego, kto będzie triumfatorem opisywanego widowiska.

Norbert Huber i jego koledzy z kadry rozbili Macedończyków w niedzielny wieczór w drobny mak i na 99% to samo uczynią z Duńczykami. Sytuacja ekipy ze Skandynawii jest jeszcze na tyle zła, że w żadnym z poprzednich spotkań nie udało im się uzyskać choćby jednego punktu, a ich gra była delikatnie mówiąc niezbyt atrakcyjna dla oka.

Jeśli zatem istnieje rekord najszybszego meczu na europejskim czempionacie, to potyczka Polska – Dania może go lada chwila pobić.