Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Holandia? (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)

Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Holandia? (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)
fot. Icon Sport

Nadal trwa piękna seria Biało-czerwonych podczas turnieju kwalifikacyjnego do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich. Kiedy grają siatkarze z Holandią i czy można spodziewać się kolejnej wygranej? Garść naszych przemyśleń w niniejszym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Kiedy i o której grają siatkarze z Holandią? (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)

Kiedy grają siatkarze to jedno z najczęściej zadawanych pytań na przestrzeni kilku ostatnich dni. Nie ma się w sumie czemu dziwić, gdyż akurat siatkówka jest w naszym kraju sportem wyjątkowo popularnym. Najbliższe starcie z udziałem podopiecznych Nikoli Grbica zaplanowano więc na godz. 10:00 w dniu 7 października 2023 roku.

Gdzie oglądać mecz Polska – Holandia siatkówka? Transmisja na żywo

Nawet jeśli wejdziecie w posiadanie informacji, o której grają siatkarze, to absolutnie do niczego Wam się ona nie przyda, w sytuacji kiedy nie uda Wam się znaleźć miejsca transmisji tego pojedynku. Na całe szczęście pomocną dłoń tradycyjnie wyciąga firma STS. Bukmacher zapewnia relację live całkowicie za darmo, o ile wcześniej zawarło się przynajmniej jeden zakład za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Dedykowane transmisje na swoich antenach udostępniają również takie stacje jak TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Kto wygra mecz Polska – Holandia siatkówka?

Niech utrata seta w rywalizacji z Argentyną Was nie zmyli. Polacy mieli ten mecz niemal wzorowo pod kontrolą. Chwila nieuwagi skutkująca porażką w jednej partii zdarza się też najlepszym. A przecież nasze Orły do takiego grona jak najbardziej należą.

Holendrzy są jedną największych negatywnych niespodzianek całych kwalifikacji. Po stosunkowo udanych mistrzostwach Europy nadzieje wśród niderlandzkich fanów były całkiem spore. Rzeczywistość jednakże brutalnie je zweryfikowała.

Dominacja Łukasza Kaczmarka i jego reprezentacyjnych kolegów nie powinna tutaj podlegać najmniejszej dyskusji. Rekordu w postaci najkrótszego spotkania w całych zmaganiach się raczej nie spodziewamy, ale gładkiego 3:0 już jak najbardziej.