Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Chiny? (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)

Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Chiny? (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)
fot. Icon Sport

Turniej kwalifikacyjny do przyszłorocznych igrzysk w Paryżu powoli dobiega końca. Kiedy grają siatkarze z Chinami? Czy będzie dostępna relacja na żywo? Szczegóły poniżej.

Kiedy i o której grają siatkarze z Chinami? (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)

Jeśli poszukujecie szczegółowych informacji na temat tego, kiedy grają siatkarze swój następny mecz w turnieju kwalifikacyjnym do IO, to nie mogliście trafić lepiej. Zgodnie z ogólnodostępnym harmonogramem, start potyczki z reprezentacją Chin zaplanowano na godz. 13:30 w dniu 8 października 2023 roku.

Gdzie oglądać mecz Polska – Chiny siatkówka? Transmisja na żywo

Wiecie już, o której grają siatkarze? W takim razie pora poznać nieco bliżej szczegóły transmisji tego starcia. Zgodnie z tradycją dedykowaną relację na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej udostępni firma STS. Dostęp do niej będą mieli jednak wyłącznie aktywni klienci bukmachera tj. tacy, którzy na przestrzeni ostatnich 24 godzin zawarli zakład za co najmniej 2 PLN.

OGLĄDAJ TUTAJ

Zainteresowani będą mogli śledzić przebieg tego pojedynku również na antenach stacji TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Kto wygra mecz Polska – Chiny siatkówka?

Już nic, ani nikt nie jest w stanie odebrać Biało-czerwonym upragnionego awansu na przyszłoroczne igrzyska. Potyczka z Chinami może być więc doskonałą okazją do sprawdzania nowych pomysłów taktycznych i sprawdzania jak drużyna radzi sobie w określonym składzie.

Chińczycy to druga najsłabsza ekipa w całej grupie, dlatego dla tak silnego zespołu jak Polska nie stanowi absolutnie żadnego zagrożenia.

Kiedy obie reprezentacje mierzyły się ze sobą po raz ostatni w ubiegłym roku, to nasi rywale w dwóch setach nie zdołali nawet wyjść poza próg 20 oczek. Jesteśmy wręcz pewni, że tym razem będzie podobnie.