Kiedy grają siatkarze? O której Polska – Serbia? (ME siatkarzy 2023)

polska-chiny-typy
fot. Icon Sport

Przed Nikolą Grbicem mecz niezwykle istotny. Jego podopieczni zmierzą się bowiem z reprezentacją wprost z ojczyzny 50-latka. Kiedy grają siatkarze z Serbią i czy będzie dostępna relacja live? Szczegóły poniżej.

Kiedy i o której grają siatkarze z Serbią? (ME siatkarzy 2023)

Jako że pytań, kiedy grają siatkarze swój ćwierćfinałowy pojedynek z Serbami, pojawia się już coraz więcej, to czym prędzej spieszymy Wam z odpowiedzią. Wedle oficjalnego terminarza mistrzostw, pierwszy gwizdek tej potyczki powinien wybrzmieć około godz. 18:00 w dniu 12 września 2023 roku.

Gdzie oglądać mecz Polska – Serbia siatkówka? Transmisja na żywo

Relacje na żywo z tego pojedynku tradycyjnie zapewni firma STS. Dostęp do niej będą oczywiście mieli jedynie posiadacze aktywnego konta gracza. Uzyskanie takiego statusu jest banalnie proste, gdyż wystarczy jedynie zawarcie pojedynczego zakładu na przestrzeni 24 godzin.

Oglądaj tutaj

O której grają siatkarze jest równie istotne w kontekście transmisji telewizyjnej. Ta ponownie będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport.

Kto wygra mecz Polska – Serbia siatkówka?

Kilka poprzednich meczów z Serbami wspominamy raczej bardzo szczęśliwie, ale akurat ostatnie bezpośrednie starcie podczas fazy grupowej Ligi Narodów padło łupem ekipy z Bałkanów. Jak się jednak później okazało, ten rezultat nie miał zupełnie żadnego znaczenia dla dalszej postawy Biało-czerwonych.

Gdyby zestawić obie reprezentacje pozycja do pozycji, to Polacy wygraliby takie starcie w przysłowiowych cuglach. Siatkówka to jednakże sport zespołowy, tak więc potrzeba sześciu zawodników z dobrą formą, by móc się finalnie cieszyć z wygranej.

Tomek Fornal i spółka delikatnie nas postraszyli tym przegranym setem z Belgami, ale mimo to mamy nadzieję, że wtorkowe popołudnie będzie zarówno dla nich jak i dla nas wyjątkowo szczęśliwe.