Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Słowenia? (ME siatkarzy 2023)

Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Słowenia? (ME siatkarzy 2023)
fot. Icon Sport

Jesteście wiernymi kibicami reprezentacji Polski i zastanawiacie się, kiedy grają siatkarze ze Słoweńcami? Garść niezbędnych informacji w niniejszym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Kiedy i o której grają siatkarze z Słowenia ? (ME siatkarzy 2023)

Półfinał ME zbliża się wielkimi krokami, a więc pytań, kiedy grają siatkarze, pojawia się już mnóstwo. Według oficjalnych komunikatów zmagania Polaków oraz Słoweńców powinny wystartować około godz. 18:00 w dniu 14 września 2023 roku.

Gdzie oglądać mecz Polska – Słowenia siatkówka? Transmisja na żywo

O której grają siatkarze to rzecz jasna niezwykle istotna informacja, ale równie ważne jest to, gdzie w ogóle można śledzić przebieg tego pojedynku.

Od pewnego czasu relacje na żywo ze spotkań z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski oferuje firma STS. Bukmacher udostępnia takie transmisje całkowicie za darmo. Wystarczy jedynie posiadać aktywne konto gracza. Taki status uzyskuje się poprzez zawarcie przynajmniej jednego zakładu na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość śledzenia poczynań Polaków w TV. Mecze podopiecznych Nikoli Grbica transmitują stacje Polsat Sport oraz TVP Sport.

Kto wygra mecz Polska – Słowenia siatkówka?

Każdy, kto choć trochę interesuje się siatkówką, a w szczególności losami reprezentacji Polski, ten jest zapewne doskonale świadomy tego, że mecz ze Słowenią oznacza niemałe kłopoty. W szczególności gdy jest on rozgrywany w ramach mistrzostw Europy.

Drogi Polaków oraz Słoweńców krzyżowały się w fazach pucharowych czterech poprzednich odsłon europejskiego czempionatu. Bilans tych potyczek jest niestety wyjątkowo niekorzystny dla Biało-czerwonych. Siatkarze znad Wisły nie wygrali żadnego z tych pojedynków. Jeśli zatem rewanżować się komuś za wyniki z przeszłości, to lepszych kandydatów od reprezentantów Słowenii raczej brak.

Kaczmarek i spółka będą musieli wspiąć się na absolutne wyżyny swoich umiejętności. Tylko to pozwoli im cieszyć się z upragnionego awansu do wielkiego finału.