Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Holandia? (ME siatkarzy 2023)

Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Holandia? (ME siatkarzy 2023)
fot. Icon Sport

Za Biało-czerwonymi premierowe starcie na ME. Kiedy grają siatkarze z Holandią swoje drugie spotkanie na tym turnieju? Nieco więcej na ten temat w niniejszym tekście.

Kiedy i o której grają siatkarze z Holandią? (ME siatkarzy 2023)

Jesteśmy pewni niemal w 100%, że całkiem spora rzesza kibiców chciałaby dowiedzieć się, kiedy grają siatkarze swój kolejny mecz na europejskim czempionacie. Turniej mknie niczym błyskawica, dlatego też następny rywal czai się tuż za rogiem.

Pierwszy gwizdek rywalizacji z Oranje zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 1 września 2023 roku.

Gdzie oglądać mecz Polska – Holandia siatkówka? Transmisja na żywo

Sposobów na to, by śledzić poczynania podopiecznych Nikoli Grbica jest całe mnóstwo. Można np. skorzystać z oferty firmy STS tj. zawrzeć tam przynajmniej jeden zakład za 2 PLN i w zamian otrzymać status aktywnego gracza, który zapewni dostęp do relacji live z najbliższej potyczki reprezentantów Polski.

OGLĄDAJ TUTAJ

Obserwować w akcji Kurka i spółkę będą mogli także wszyscy widzowie posiadający w swoich pakietach telewizyjnych Polsat Sport, TVP1 bądź TVP Sport.

Kto wygra mecz Polska – Holandia siatkówka?

Gładkie i planowane zwycięstwo nad Czechami tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że komplet wygranych Biało-czerwonych w fazie grupowej jest wręcz obowiązkiem. Triumf bez straty seta z Holendrami może oczywiście wymagać nieco więcej wysiłku od aktualnych wicemistrzów globu, ale potencjał kadrowy naszej ekipy nie pozwala myśleć w tym wypadku o żadnym innym rozstrzygnięciu.

Ciężko przewidzieć strategię Nikoli Grbica na piątkowe starcie, ale niewykluczone, że tym razem do boju zostaną posłani już m.in. Bartosz Kurek czy też Wilfredo Leon. Oby to zwiększyło jeszcze naszą “siłę rażenia”. Warto byłoby bowiem uniknąć niepotrzebnych nerwów już na tak wczesnym etapie zmagań.