Kiedy grają siatkarze z USA? O której mecz Polska – USA? (Siatkówka Liga Narodów 2023)

Kiedy grają siatkarze z USA? O której mecz Polska – USA? (Siatkówka Liga Narodów 2023)
fot. Icon Sport

Dzień przerwy po dwóch wyniszczających pięciosetowych bojach będzie z pewnością ukojeniem dla podopiecznych Nikoli Grbica. W niniejszym tekście znajdziecie garść wiadomości o tym, kiedy grają siatkarze i czy będzie dostępna transmisja na żywo z ich pojedynku.

Kiedy grają siatkarze? Polska – USA siatkówka

Dla każdego zagorzałego kibica informacja o tym, kiedy grają siatkarze w Lidze Narodów jest niezwykle istotna. Na ten moment więc wszystko wskazuje na to, że starcie Polska – USA siatkówka rozpocznie się punktualnie o godz. 13:00 w dniu 24 czerwca 2023 roku.

Gdzie oglądać mecz Polska – USA? Liga Narodów 2023

Jeśli jesteście klientami STS, to właściwie z miejsca możecie odpuścić sobie poszukiwanie transmisji z potyczki pomiędzy reprezentacjami Polski oraz Stanów Zjednoczonych. Wspomniany bukmacher zapewnia bowiem przekaz live z tego pojedynku. Dostęp do niego bedą mieli jednak wyłącznie aktywni gracze bądź też tacy użytkownicy, którzy zdecydują się na założenie konta z poniższego linku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Niezmiennie odrębną relację na żywo zapewniają także stacje TVP 1 oraz Polsat Sport. Podobnie jest także z meczem Polska – USA. Siatkówka zwłaszcza na antenach Polsatu zawsze miała nadrzędne miejsce. Nic w tej kwestii nie zmienia się już od wielu, wielu lat.

Kiedy grają polscy siatkarze kolejne mecze?

Batalia z Amerykanami będzie przedostatnią, jaką Białoczerwoni rozegrają podczas mini-turnieju w Rotterdamie? Z kim przyjdzie im się mierzyć w ostatnim meczu na holenderskiej ziemi i jacy rywale będą na nich czekać w dalszej części rywalizacji? O tym w zestawieniu zamieszczonym poniżej:

Rotterdam (Holandia):

25 czerwca: Polska – Włochy

Pasay (Filipiny):

5 lipca: Polska – Słowenia
7 lipca: Polska – Brazylia
8 lipca: Polska – Kanada
9 lipca: Polska – Japonia

Warte odnotowania jest także to, iż turniej finałowy rozrywany w Ergo Arenie będzie miał miejsce w dniach 19-23 lipca 2023 roku. Możecie już rezerwować sobie czas na jego śledzenie, gdyż Polacy jako gospodarz mają zapewniony w nim udział bez względu na osiągane wyniki podczas rywalizacji grupowej.