Kolejna wygrana w Nałęczowie. Tym razem przegrała drużyna z Chełma

Kolejna wygrana w Nałęczowie. Tym razem przegrała drużyna z Chełma

W ramach 6. kolejki rozgrywek III ligi siatkówki mężczyzn Cisy Nałęczów podejmowały drużynę Seven Tempo Chełm. Dla obu ekip był to ostatni mecz w tym roku, a zwyciężyli w nim gospodarze, nie oddając przyjezdnym nawet seta. 

Jarosław Maciążek

Dwie pierwsze partie w tym meczu nie sprawiły nam problemów. W trzecim secie również prowadziliśmy, lecz w końcówce wkradło się w nasze szeregi jakieś rozluźnienie. Przeciwnik posłał w naszym kierunku dobre zagrywki i straciliśmy kilka punktów, ale udało nam się zakończyć seta i tym samym całe spotkanie na naszą korzyść. Bardzo dobre zawody zagrali środkowi, muszę przyznać, że jestem zadowolony z ich gry. Dobrze funkcjonowała zagrywka, w pewnym czasie zafunkcjonował też blok, głównie za sprawą środkowych, ale również w przyjęciu zagraliśmy dobrze.


Wojciech Miszczuk:

 Mecz od początku nam się źle układał. Jedynie w trzecim secie nawiązaliśmy walkę. Pierwszy i drugi set był pod kontrolą przeciwnika, który potrafił wyraźnie te odsłony wygrać. W trzeciej partii zawodniczy z Nałęczowa również zbudowali przewagę i odskoczyli nam na kilka punktów, ale potrafiliśmy ich dogonić i końcówkę właściwie przegraliśmy na własne życzenie. Byliśmy trochę osłabieni, bo graliśmy bez naszego podstawowego zawodnika na przyjęciu, czyli Grzegorza Barczuka. Nie wiadomo czy przez kontuzję zagra z nami jeszcze w tym sezonie. Ostatnie mecze czy to z Arką Wojsławice, czy z AZS-em AWF Biała Podlaska, mimo że przegrywaliśmy, to nie były najgorsze, jednak tym razem gra nam się nie kleiła.

NASTĘPNA KOLEJKA

W następnej kolejce Cisy Nałęczów zagrają na wyjeździe z AZS-em AWF Biała Podlaska. Natomiast Seven Tempo Chełm podejmie KS CKFiS Bełżyce. Te mecze zaplanowano na 18 styczna.

Cisy Nałęczów – Seven Tempo Chełm 3:0 (25:19, 25:14, 25:23)

Cisy: Adam Chrzanowski, Arkadiusz Orlik, Tomasz Wojnar, Rafał Marzec, Mariusz Mucha, Paweł Kisiel, Andrzej Bieńko (libero) oraz Michał Antoszak.

Tempo: Przemysław Kubów, Tomasz Rodakowski, Michał Anisiewicz, Wojciech Kosiński, Kewin Błaszczuk, Krzesimir Dąbski, Rafał Roman (libero) oraz Paweł Kosiorek.

fot. Cisy Nałęczów (archiwum)

0 0 vote
Article Rating