Liga Narodów Siatkarek 2024 gdzie oglądać transmisje?

Liga Narodów Siatkarek 2024 gdzie oglądać transmisje?
fot. Icon Sport

Już za kilka dni oficjalnie startuje Liga Narodów siatkarek 2024. Gdzie oglądać starcia z udziałem podopiecznych Stefano Lavariniego? Oto krótka rozpiska.

Gdzie oglądać Ligę Narodów Siatkarek 2024? Transmisja TV

Relacje z rozgrywek najnowszej edycji Ligi Narodów będzie można oczywiście śledzić na antenach Polsatu. Stacja ta posiada wyłączne prawda do relacjonowania przebiegu całych rozgrywek od wielu lat i nic się w tej kwestii nie zmienia. Jeśli chodzi o konkretne kanały, to mowa tu chociażby o Polsat Sport 1, 2 oraz 3, a także Polsat Sport Premium 5.

Liga Narodów Siatkarek 2024 – gdzie oglądać online?

29 sierpnia 2021 roku został uruchomiony serwis wideo na życzenie o nazwie Polsat Box Go. To właśnie za jego pośrednictwem wszyscy zainteresowani będą mogli obserwować tym razem poczynania Oliwii Różański i spółki.

Systematyczność to podstawa

Począwszy od 14 maja bieżącego roku, aż do 16 czerwca. Tyle wedle oficjalnego harmonogramu potrwają starcia w ramach fazy grupowej Ligi Narodów siatkarek. Dla Biało-czerwonych zdecydowanie najważniejsze będzie to, by utrzymać dobrą dyspozycję na przestrzeni każdego z trzech odrębnych turniejów.

Sukces sprzed roku z automatu podnosi poprzeczkę naszym dziewczynom i tak naprawdę brak awansu do rundy pucharowej byłby w ich przypadku ogromną katastrofą. W sezonie olimpijskim to Igrzyska są jednak imprezą docelową i to właśnie na nie znaczna część reprezentacji stara się budować szczyt swojej formy.

Na pewnym poziomie należy aczkolwiek stawiać pewne wymagania. Ja liczę więc na udział co najmniej w ćwierćfinale. Każdą kolejną rundę przyjmę z wielką radością.