Liga Narodów siatkówka 2023 – gdzie oglądać? Transmisje i stream online

Liga Narodów siatkówka 2023 – gdzie oglądać? Transmisje i stream online
fot. Icon Sport

Lada moment startuje pierwsza poważna rywalizacja w tegorocznym siatkarskim sezonie reprezentacyjnym. Jeśli jesteście ciekawi, czym może zaskoczyć nas tym razem Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2023, gdzie oglądać oraz, z jakimi zespołami będą mierzyć się Biało-czerwonymi, to śmiało rzućcie okiem do niniejszego tekstu.

Gdzie oglądać Ligę Narodów siatkarzy 2023? Transmisje online

Wobec przerwy międzysezonowej w piłce nożnej zarówno uwaga graczy, jak i samych firm bukmacherskich musi być skupiona na innych popularnych dyscyplinach. W Polsce olbrzymią popularnością cieszy się np. Liga Narodów siatkówka 2023. Transmisja online z tego prestiżowego kilkutygodniowego turnieju będzie dostępna m.in. u czwórki bukmacherów, którą wymieniliśmy na poniższej liście:

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

Transmisje online sts

Transmisje za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ TUTAJ

 

Transmisje online betclic

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

OGLĄDAJ TUTAJ
 

Transmisje online Fortuna

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ TUTAJ

 

Transmisje online SUPERBET

Darmowe transmisje w Superbet.

OGLĄDAJ TUTAJ

 

Liga Narodów siatkówka 2023 – transmisje telewizyjne

Nie każdy kibic siatkówki trudni się oczywiście obstawianiem zakładów wzajemnych. Tych, którzy śledzą ten sport wyłącznie dla jego walorów czysto emocjonalnych, zainteresuje z pewnością fakt, iż transmisja telewizyjna z tegorocznej edycji Ligi Narodów będzie dostępna na antenach aż kilku stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o TVP1, TVP Sport, Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1 oraz Polsat Sport Premium 2.

Z kim i kiedy grają polscy siatkarze w Lidze Narodów 2023?

Rywalizacja grupowa w bieżącej edycji Ligi Narodów będzie trwała przez trzy tygodnie z kilkudniowymi przerwami pomiędzy poszczególnymi mini-turniejami. Początek zmagań już 7 czerwca w Nagoi z Japończykami występującymi w roli gospodarzy. Następnie rywalami podopiecznych Nikoli Grbica będą między innymi Irańczycy, Bułgarzy oraz zawsze groźna reprezentacja Serbii. Oto szczegółowa rozpiska wraz z konkretnymi datami oraz godzinami meczów:

Nagoya (Japonia):

7 czerwca: Polska – Francja (godz. 11:00)
8 czerwca: Polska – Iran (godz. 11:00)
9 czerwca: Polska – Bułgaria (godz. 9:10)
11 czerwca: Polska – Serbia (godz. 8:40)

Rotterdam (Holandia):

21 czerwca: Polska – Niemcy (godz. 20:00)
22 czerwca: Polska – Holandia (godz. 20:00)
24 czerwca: Polska – USA (godz. 13:00)
25 czerwca: Polska – Włochy (godz. 12:30)

Pasay (Filipiny):

5 lipca: Polska – Słowenia (godz. 9:00)
7 lipca: Polska – Brazylia (godz. 5:00)
8 lipca: Polska – Kanada (godz. 9:00)
9 lipca: Polska – Japonia (godz. 13:00)

W kolejnych tygodniach Polacy staną do bezpośrednich batalii między innymi z takimi potęgami światowej siatkówki jak USA, Brazylia oraz Włochy. Szczególnie Ci ostatni marzą zapewne o powiększeniu swojego dorobku także o wygraną w Lidze Narodów. Przypomnijmy bowiem, że Azzurri to aktualni mistrzowie świata oraz zdobywcy pucharu dla najlepszej ekipy na Starym Kontynencie.

Sam turniej finałowy, który wyłoni zwycięzcę Ligi Narodów, odbędzie się pomiędzy 19 a 23 lipca 2023 roku trójmiejskiej Ergo Arenie. Oczywiście bardzo głęboko wierzymy, że Olek Śliwka i spółka nie odegrają tam wyłącznie roli gospodarza, tylko postarają się o osiągnięcie jak najlepszego wyniku. Potencjał naszej kadry narodowej wszystkim jest chyba doskonale znany. Teraz należy tylko ponownie przełożyć go na boisko i udowodnić wszystkim wokół, że Polska to światowy hegemon w tej dyscyplinie i nigdy, absolutnie nigdy nie należy nas lekceważyć.