LKPS Politechnika Lublin gra dalej!

LKPS Politechnika Lublin gra dalej!

Siatkarze LKPS-u Politechnika Lublin zrewanżowali się drużynie RCS Radom za porażkę sprzed tygodnia i doprowadzili do remisu w I rundzie fazy play-off. Czasu na odpoczynek obie ekipy nie mają jednak zbyt wiele, bo już jutro zmierzą się w decydującym trzecim meczu. 

KOMENTARZ TRENERA

Maciej Kołodziejczyk: Był to nerwowy mecz z naszej strony, ale cieszymy się ze zwycięstwa. Byliśmy przygotowani na to, że RCS Radom przyjedzie do nas i zagra w sposób odważny. Rywale mieli pewien handicap w postaci jednej porażki w zapasie. Ich przegrana nie skutkowała odpadnięciem z dalszej rywalizacji, a my byliśmy pod ścianą. Musieliśmy wygrać, jeśli chcieliśmy się włączyć do dalszej walki w play-offach. Włożyliśmy w to spotkanie serce i zagraliśmy na tyle przyzwoicie, że pozwoliło nam to zwyciężyć. Nie popadamy jednak w hurraoptymizm, bo liczymy się z tym, że jutro czeka nas jeszcze ważniejsze starcie. Musimy na spokojnie przeanalizować to, co dzisiaj działo się na boisku i wyciągnąć wnioski, żeby wyeliminować nasze błędy i jutro także cieszyć się z wygranej. 

NASTĘPNY MECZ

Trzeci mecz pomiędzy LKPS-em Politechnika Lublin a RCS-em Radom odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 20:00.

LKPS Politechnika Lublin – RCS Radom 3:1 (25:23, 19:25, 25:19, 26:24)

LKPS: Wojciech Kwiecień, Paweł Rejowski, Szymon Seliga, Jakub Czubiński, Maciej Borris, Bartosz Jesień, Michał Cymerman (libero) oraz Bartłomiej Malec, Cezary Kostaniak, Tomasz Polczyk, Paweł Toborek.

fot. Jakub Pecio (archiwum)