Luk Lublin – Aluron Warta typy | 29.12.2021

Przed nami 13. kolejka spotkań w Plus Lidze. Zawodniczki Luk Lublin na własnym terenie podejmą Aluron Warta Zawiercie. Liczymy na emocjonujące zawody!

Luk Lublin – Aluron Warta typy bukmacherskie

Prezentujemy nasze dwa na mecz Luk Lublin – Aluron Warta typy.

Luk Lublin Aluron Warta zawiercie

Lublinianie odczarują własną halę?

Po ostatniej porażce we własnej hali Luk Lublin ze Stalą Nysa 0:3, miejscowi kibice liczą, że tym razem ich zawodnicy wygrają. Będzie o to jednak niezwykle ciężko, bo do Lublina zawita zespół Aluron Warta Zawiercie. Ekipa Igor Kolakovicia notuje ostatnio świetną passę, trzech zwycięstw z rzędu. Warta Zawiercie wygrała kolejno 3:2 ze Skrą Bełchatów, 3:1 z Asseco Resovią oraz ostatnio gładko 3:0 z MKS-em Będzin w pucharze. Lublinianie także wygrali w pucharze, 3:1 z Gwardią Wrocław. Wcześniej jednak ponieśli dwie bolesne ligowe porażki. 0:3 z ostatnią w tabeli Stalą Nysa oraz 0:3 z Treflem Gdańsk nie napawają optymizmem przed rywalizacją z wyżej notowaną ekipą z Zawiercia.

Stawiamy więc na Luk Lublin – Aluron Warta Zawiercie typy na zwycięstwo gości z handicapem -12.5 pkt po stronie Warty. Oznacza to, że od końcowego dorobku punktowego gości odejmiemy 12.5 pkt. a i tak ich dorobek będzie okazalszy, niż lublinian. Spodziewamy się dodatkowo, że ten mecz zakończy się w trzech, ewentualnie czterech setach. Dlatego polecamy zakłady na to, że nie będzie 5. seta w meczu Luk Lublin – Aluron Warta Zawiercie.

Gdzie oglądać Luk Lublin – Aluron Warta? Transmisja na żywo

Ten mecz Plus Ligi odbędzie się 29 grudnia 2021 roku, o godzinie 17:30. Transmisję przeprowadzi kanał Polsat Sport, a dodatkowo z Luk Lublin – Aluron Warta Zawiercie transmisja online dostępna będzie w serwisie internetowym Polsat Box Go.

FAQ

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Bukmacherzy zdecydowanie stawiają na Wartę Zawiercie.

  • Gdzie obejrzeć transmisję meczu?

Polsat Sport lub w internecie na platformie Polsat Box Go.