Luk Lublin – Projekt Warszawa typy, kursy, zakłady 29/01/2022

Z uwagi na odwołanie hitowego starcia pomiędzy ZAKSĄ a Skrą Bełchatów jedynym sobotnim meczem siatkarskiej PlusLigi będzie potyczka w lubelskiej hali Globus. Czy gospodarze zdołają sprawić niespodziankę na swoim terenie? Luk Lublin – Projekt Warszawa typy, kursy, zakłady. Miłej lektury.

Luk Lublin – Projekt Warszawa typy warte uwagi

Oto nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie na ten pojedynek:

luk lublin projekt warszawa

Powyżej 143.5 punktu

Jeśli przyjmiemy, że w tym starciu żadna ze stron nie zdominuje całkowicie drugiej, to do pozytywnego rozstrzygnięcia niniejszego zakładu mogą być potrzebne w zasadzie wyłącznie trzy partie. My liczymy jednak po cichu, że wymiana ciosów odbędzie się na pełnym wymiarze setowym. Takich emocji w PlusLidze nam bowiem potrzeba.

Luk Lublin wygra przynajmniej jednego seta

Gracze z Lubelszczyzny z pewnością nie pękają przed rywalizacją z najlepszymi. W trwającym sezonie udało im się urwać co najmniej seta podczas pojedynków z każdą z drużyn zajmujących w tej chwili ligowe podium. Warszawianie są na tyle niestabilną ekipą, że również w trakcie spotkania z nimi powinniśmy być świadkami podobnego scenariusza.

Będzie miał miejsce czwarty set

luk lublin projekt warszawa typy

Naturalną konsekwencją dwóch poprzednich propozycji zawartych w akapicie Luk Lublin – Projekt Warszawa typy jest zakład mówiąc o tym, że omawianym meczu będzie miał miejsce set numer cztery. Kto wie, być może jego wynik zadecyduje o rezultacie całego spotkania.

Luk Lublin – Projekt Warszawa kursy

Legalni polscy bukmacherzy mocno faworyzują w tym przypadku ekipę gości. Czy jest to jednak działanie nieuzasadnione? Zdecydowanie nie. Gracze ze stolicy zajmują bowiem wysoką piątą lokatę w stawce i mają w swoich szeregach dużo lepszych zawodników.

Bukmacher Luk  Projekt
Fortuna 4.05 1.20
STS 4.85 1.18
Betclic 4.90 1.18
LVBET 4.65 1.18
forBET 5.00 1.19

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Trzeba przyznać, że historia dotychczasowych bezpośrednich starć pomiędzy Lukiem Lublin a Projektem Warszawa jest bardzo jednostronna. Czy należy się zatem spodziewać nagłej zmiany? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna. Mamy bowiem przeczucie, że w omawianym spotkaniu może się zdarzyć absolutnie wszystko.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Projekt – Luk 3:1 (19 stycznia 2022)
Projekt – Luk 3:1 (29 października 2021)
Luk – Projekt 0:3 (4 września 2020)
5 ostatnich spotkań Luk-u Lublin
GKS Katowice – Luk 3:1
Projekt – Luk 3:1
Luk – ZAKSA 1:3
Luk – Ślepsk 3:1
Jastrzębski – Luk 3:0
5 ostatnich spotkań Projektu Warszawa
Ziraat Bankasi – Projekt 3:1
Projekt – ZAKSA 1:3
Projekt – Luk 3:1
Projekt – Czarni 2:3
Lechia – Projekt 0:3

Luk Lublin – Projekt Warszawa prognozy

Lublinianie mimo statusu beniaminka radzą sobie w siatkarskiej elicie nadzwyczaj dobrze. Czy to samo możemy powiedzieć o zawodnikach Projektu? Stosunek zainwestowanych środków do aktualnych dokonań tego zespołu jest chyba zbyt duży. Czas więc na poprawę. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy będzie ona miała miejsce już tego sobotniego wieczoru. Gospodarze łatwo broni nie złożą, a więc na parkiecie może być naprawdę gorąco!

Luk Lublin – Projekt Warszawa pytania graczy

  • Gdzie mogę obejrzeć spotkanie Luk Lublin – Projekt Warszawa?

Potyczka ta będzie oczywiście transmitowana na antenie stacji Polsat Sport.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Zdecydowanie więcej szans na zwycięstwo wydają się mieć goście ze stolicy.