Luk Lublin – ZAKSA typy, kursy, zakłady 15/01/2022

Nieplanowana porażka w Lidze Mistrzów z włoskim Lube nieco zepsuła doskonałe humory siatkarzy z Kędzierzyna-Koźla. Czy powrót na krajowe podwórko okaże się dla nich bezbolesny i szczęśliwy? Luk Lublin – ZAKSA typy, kursy, zakłady. Miłej lektury!

Luk Lublin – ZAKSA typy warte uwagi

Nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie przedstawiają się tym razem następująco:

luk lublin zaksa typy

Będzie miał miejsce czwarty set

Projekt Warszawa, Skra Bełchatów, Asseco Resovia oraz Cuprum Lubin. Tylko tym czterem ekipom udało się dotychczas urwać kędzierzynianom przynajmniej jednego seta. Czy Luk będzie kolejną? Byłoby to co prawda nie lada sensacją, ale widzimy cień szansy na taki scenariusz. Podopieczni Gheorghe Crețu z pewnością nie odpoczęli dostatecznie po spotkaniu Ligi Mistrzów. Urwanie choćby seta przez lublinian jest zatem jak najbardziej prawdopodobne.

luk lublin zaksa typy

Powyżej 139.5 punktów

Tak się składa, że każda z propozycji zawartych w akapicie Luk Lublin – ZAKSA typy warte uwagi łączy się nie jako z kolejną. Pokrycie linii 139.5 punktów przy czterech rozegranych partiach będzie raczej tylko formalnością. Przyznamy szczerze, że próbowaliśmy takiego zakładu już wielokrotnie, lecz niestety z marnym skutkiem. Oby tym razem było inaczej.

ZAKSA powyżej 76.5 punktu

Jeśli czwarta partia ma mieć w tym spotkaniu miejsce, a w całym meczu obie drużyny mają zdobyć co najmniej 140 oczek, to jedna z nich jest zobligowana uzyskać tychże punktów co najmniej o kilka więcej. Żadną niespodzianką nie będzie fakt, iż naszym skromnym zdaniem będą to siatkarze ZAKSY.

Luk Lublin – ZAKSA kursy

Jeśli chcielibyście kiedyś komuś uzmysłowić, jak to jest, gdy zwycięzca meczu może być tylko jeden, to pokażcie mu poniższe kursy legalnych polskich bukmacherów:

Bukmacher Luk Lublin ZAKSA
Fortuna 7.80 1.05
STS 10.00 1.05
Betclic 11.00 1.04
LVBET 9.50 1.05
forBET 12.00 1.04

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Nie licząc pechowej porażki z Lube, ZAKSA rzecz jasna spisuje się w ostatnich tygodniach wręcz rewelacyjnie. Czy to samo można powiedzieć o siatkarzach z Lubelszczyzny? O tym przekonajcie się już sami:

Ostatnie bezpośrednie mecze
ZAKSA – Luk Lublin 3:0 (16 października 2021)
5 ostatnich spotkań Luk-u Lublin
Luk Lublin – Ślepsk 3:1
ZAKSA – Indykpol 3:0
ZAKSA – GKS Katowice 3:0
ZAKSA – Merkur 3:0
Aluron – ZAKSA 0:3
5 ostatnich spotkań ZAKSY
ZAKSA – Lube 2:3
ZAKSA – Stal Nysa 3:0
AGH Kraków – ZAKSA 1:3
ZAKSA – Cuprum 3:1
Novosibirsk – ZAKSA 1:3

Luk Lublin – ZAKSA prognozy

Zespół ze stolicy Lubelszczyzny zaczyna nieśmiało pukać do czołowej ósemki PlusLigi. Ich pojedynek z ZAKSĄ ma raczej jednego wyraźnego faworyta, lecz kto wie. Być może będziemy świadkami olbrzymiej sensacji. Tego nigdy wykluczyć nie można, bo przecież tylko sport, prawda?

Luk Lublin – ZAKSA pytania użytkowników

  • Gdzie oglądać spotkanie Luk Lublin – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle?

Starcie to będzie transmitowane na antenie stacji Polsat Sport.

  • O której początek meczu Luk Lublin – ZAKSA?

Pierwszy gwizdek tej potyczki powinien rozbrzmieć dokładnie o 20:30 w dniu 15 stycznia 2022r.