Takie mecze też trzeba umieć wygrywać

Zgodnie z planem siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski odnieśli ósme zwycięstwo w rozgrywkach grupy 2 II ligi mężczyzn w sezonie 2017/2018. Podopieczni Łukasza Wasąga w starciu z Lesanem Halinów stracili co prawda seta, ale nie przeszkodziło im to w wywiezieniu kompletu oczek z województwa mazowieckiego.

KOMENTARZ TRENERA

Łukasz Wasąg: Jadąc na ten mecz, gdzieś w głowach pojawiła się myśl o wygranej nad ostatnią drużyną w tabeli, lecz takie spotkania zwykle bardzo trudno się rozgrywa. Dzisiejsze starcie to pokazało, bo straciliśmy seta. Mimo tego jestem zadowolony z gry moich zawodników. Po przestoju w trzeciej odsłonie chłopaki szybko się otrząsnęli i wrócili do dobrej postawy w kolejnej, w wyniku czego wracamy do domu z trzema punktami. Te partie, które wysoko wygraliśmy, w pełni kontrolowaliśmy. W trzecim secie gospodarze odskoczyli nam tylko na początku i nie zdołaliśmy już tego odrobić.

13 stycznia KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski podejmie UKS Centrum Augustów.

Lesan Halinów – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 1:3 (13:25, 18:25, 25:19, 17:25)

Huragan: Tomasz Nowacki, Patryk Sobieszczak, Rafał Ostapowicz, Paweł Łęgowski, Bartosz Robert, Michał Jankowski, Grzegorz Kołodziej (libero) oraz Michał Bielecki (libero), Patryk Brzostek, Bartosz Matraszek, Maciej Bielecki, Sylwester Kasjaniuk, Jacek Malczewski.