Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023 gdzie oglądać? Transmisje

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023 gdzie oglądać? Transmisje
fot. Icon Sport

Właśnie startuje najważniejsza impreza w tegorocznym kalendarzu gier. Sprawdźmy zatem, gdzie oglądać Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023 i czy będzie dostępna transmisja online.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023? Transmisja online

Legalni polscy bukmacherzy już zacierają sobie ręce na start ME siatkarzy 2023. Gdzie oglądać ten turniej, to jedno z pytań, które zadają sobie zdecydowanie najczęściej. Obstawiającym spodoba się pewnie fakt, iż dedykowane relacje z meczów Polaków całkowicie za darmo udostępni swoim klientom firma STS. Trzeba spełnić tylko jeden prosty warunek.

OGLĄDAJ TUTAJ

Bukmacher wymaga posiadania aktywnego konta gracza. Jego zdobycie jest bardzo proste, gdyż wystarczy jedynie postawić w przeciągu ostatnich 24h przynajmniej jeden kupon za co najmniej 2 PLN. Banalnie proste, prawda?

Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023? Transmisja TV

Każda wielka sportowa impreza transmitowana jest również w telewizji. W tej kwestii absolutnie nic się nie zmienia, także jeśli chodzi o ME siatkarzy 2023. Gdzie oglądać zatem w akcji podopiecznych Nikoli Grbica oraz pozostałe czołowe reprezentacje Starego Kontynentu? Wszystkie mecze od potyczki otwierającej turniej aż po wielki finał będzie można śledzić na antenach kanałów sportowych Polsatu.

Prawo relacjonowania spotkań z udziałem Biało-czerwonych posiada także Telewizja Polska. Zainteresowani będą więc mogli oglądać nasze Orły w akcji między innymi na TVP1, TVP2 oraz TVP Sport.

Gdzie oglądać ME siatkarzy 2023 w internecie? Pozostałe źródła

Choć wyżej wymienione informacje powinny zadowolić nawet najbardziej wybrednych, to cześć fanów nadal będzie zapewne chciała poznać odpowiedź dotyczącą Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023 gdzie oglądać poza wspomnianymi wcześniej źródłami.

Istnieje więc możliwość śledzenia transmisji na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także za pośrednictwem aplikacji TVP Sport oraz Polsat Box Go. Obie ta aplikacje dostępna są zarówno na smartfony, jak i urządzenia z funkcją Smart TV.

Jako zagorzali kibice Bartka Kurka i jego reprezentacyjnych kolegów mamy wielką nadzieję, że będzie nam dane obserwować ich w akcji aż do 16 września bieżącego roku, kiedy to zaplanowano wielki finał Mistrzostw Europy.

Potencjał jak wiadomo nasza kadra ma ogromny, ale od 2009 roku z tym turniejem jest nam jakoś wyraźnie nie po drodze. Oby w tym roku uległo to diametralnej zmianie.