Mistrzostwa Europy siatkarek 2023 gdzie oglądać? Transmisje

Mistrzostwa Europy siatkarek 2023 gdzie oglądać? Transmisje
fot. Icon Sport
Raptem kilka tygodni temu zakończyła się rywalizacja w Lidze Narodów, a tu lada chwila rozpocznie się kolejna wielka siatkarska impreza w tegorocznym kalendarzu gier. Sprawdźmy, gdzie oglądać ME siatkarek 2023 a także czy będą dostępne transmisje internetowe.
OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać ME siatkarek 2023? Transmisje online

Dla bukmacherów właściwie każde większe wydarzenie sportowe jest okazją do poszerzenia grona swoich klientów. Nie inaczej jest w przypadku najbliższego turnieju, jakim są Mistrzostwa Europy siatkarek 2023.

Gdzie oglądać ME siatkarek 2023? Jedną z opcji może być właśnie strona internetowa bądź aplikacja mobilna firmy STS. Bukmacher wymaga jedynie posiadania konta bądź jego błyskawicznego założenia oraz zawarcia pierwszego zakładu. Spokojnie, tenże zakład musi mieć równowartość jedynie 2 PLN. Banalnie proste, prawda?

Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy siatkarek 2023? Transmisje TV

Oczywiście lwia część kibiców będzie śledziła zmagania czołowych reprezentacji narodowych w Europie za pośrednictwem odbiorników radiowo-telewizyjnych. Gdzie zatem będzie dostępna Mistrzostwa Europy siatkarek 2023 transmisja?

Z tego co udało nam się zorientować, cały turniej na swoich dedykowanych kanałach sportowych będzie relacjonował Polsat. Wyłącznie spotkania z udziałem podopiecznych Stefano Lavariniego będzie można natomiast znaleźć na antenach TVP Sport.

Już zmagania w Lidze Narodów pokazały, że głód siatkówki w naszym kraju nadal jest ogromny. Co ciekawe trzecia lokata Polek rozbudziła na nowo także zainteresowanie siatkówką w wydaniu kobiecym. Włoski szkoleniowiec otrzymał spory kredyt zaufania od prezesa PZPS Sebastiana Świderskiego i za tenże kredyt właśnie odpłaca się z nawiązką.
Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że każde starcie Biało-czerwonych zgromadzi przed ekranami telewizorów ogromną rzeszę ludzi. Oby tak aż do wielkiego finału! Powtórzenie sukcesu z roku 2009 jest jak najbardziej możliwe. Trzeba tylko mocno w to wierzyć!