„Mogę tylko przeprosić kibiców za to, że musieli na to patrzeć” – fatalny mecz Huraganu

„Mogę tylko przeprosić kibiców za to, że musieli na to patrzeć” – fatalny mecz Huraganu

Zapewne nie tak sobotni mecz wyobrażali sobie siatkarze KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski. Podopieczni Łukasza Wasąga rozegrali jedno ze słabszych spotkań w sezonie 2017/2018, czego skutki okazały się katastrofalne, bowiem żółto-niebiesko-czerwoni spadli na dziewiątą pozycję w tabeli grupy 2 II ligi siatkówki mężczyzn. 

KOMENTARZ TRENERA

Łukasz Wasąg:  To spotkanie w naszym wykonaniu było fatalne. Nie funkcjonowaliśmy prawidłowo w żadnym secie. Trudno nawet coś powiedzieć po takim meczu, ponieważ był on dla nas bardzo ważny. Jedyne, co chcę, to przeprosić kibiców za to, że musieli na to patrzeć. Pod względem sportowym była to bardzo słaba konfrontacja z obu stron, lecz to rywale okazali się lepsi. Nie wiem, co się stało. Musimy na spokojnie to wszystko przeanalizować i powiedzieć sobie parę męskich słów. Nie możemy się teraz załamać, bo przed nami jeszcze starcie, nad którym musimy się skupić i które musimy wygrać. 

NASTĘPNA KOLEJKA

17 marca KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski zagra na wyjeździe z Legią Warszawa.

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – AZS UWM Olsztyn 1:3 (25:23, 27:29, 12:25, 18:25)

Huragan: Tomasz Nowacki, Patryk Brzostek, Rafał Ostapowicz, Paweł Łęgowski, Bartosz Robert, Michał Jankowski, Grzegorz Kołodziej (libero), Michał Bielecki (libero), Patryk Sobieszczak, Bartosz Matraszek, Maciej Bielecki, Sylwester Kasjaniuk, Jacek Malczewski.

fot. eurosport.onet.pl