Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2017/2018 w wykonaniu AZS-u AWF Biała Podlaska

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2017/2018 w wykonaniu AZS-u AWF Biała Podlaska

Przed startem sezonu 2017/2018 zespół AZS-u AWF Biała Podlaska był wielką niewiadomą zarówno dla kibiców, jak i dla pozostałych uczestników III ligi lubelskiej. Drużyna Marcina Śliwy nie ugięła się przed bardziej doświadczonymi rywalami i w 2017 roku nie przegrała żadnego spotkania o stawkę!

AZS AWF BIAŁA PODLASKA W LICZBACH*

Miejsce w tabeli: 1
Punkty: 20
Zwycięstwa: 7
Porażki: 0
Sety wygrane: 21
Sety przegrane: 6
Bilans małych punktów: 640:539

Punkty u siebie: 14
Zwycięstwa u siebie: 5
Porażki u siebie: 0
Sety wygrane u siebie: 15
Sety przegrane u siebie: 4

Punkty na wyjeździe: 6
Zwycięstwa na wyjeździe: 2
Porażki na wyjeździe: 0
Sety wygrane na wyjeździe: 6
Sety przegrane na wyjeździe: 2

OCENA RUNDY ZDANIEM TRENERA

Marcin Śliwa: – Rundę jesienną oceniam bardzo dobrze, ponieważ wszystkie mecze z naszym udziałem zakończyły się wygraną mojego zespołu. Nie chcemy jednak na tym poprzestać i w roku 2018 będziemy chcieli dopisać kolejne zwycięstwa po swojej stronie. Najbardziej zacięty pojedynek rozegraliśmy z Arką Wojsławice. Było to wyrównane spotkanie na wysokim poziomie, w którym trzeba było walczyć o każdą piłkę. Doświadczeniu ligowemu przeciwstawiliśmy młodość i najważniejsze, że chłopcy przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W niektórych starciach zdarzało się, że dwóch czy trzech zawodników grało na poziomie, na który ich stać, a reszta trochę od tego odbiegała. Musimy się skupić na tym, żeby forma przyszła jednocześnie u wszystkich chłopców. 

CELE NA DALSZĄ CZĘŚĆ SEZONU

Marcin Śliwa:W następnych meczach chcemy zagrać najlepiej, jak potrafimy i oczywiście uniknąć kontuzji. Jeśli wszystko będzie się układało tak, jak do tej pory, a do tego dołożymy jeszcze więcej pracy, to wyniki przyjdą same.

*bilans po 8. kolejkach