Polska – Argentyna typy i kursy (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)

Wedle opinii ekspertów przed Biało-czerwonymi starcie z drugim najtrudniejszym rywalem podczas całego turnieju kwalifikacyjnego do IO w Paryżu. Jak może wyglądać jego przebieg? O tym w tekście Polska – Argentyna typy siatkówka. Miłej lektury!

Polska – Argentyna typy i kursy (06.10.2023)

Tytuł najlepszej reprezentacji siatkarskiej na Starym Kontynencie nie bierze się znikąd. Polacy to absolutna światowa czołówka i co do tego nie ma najmniejszej dyskusji. Różnice pomiędzy pozostałymi zespołami zacierają się jednak coraz bardziej. Inne ekipy próbują naśladować tych największych i trzeba przyznać, że wychodzi im to dość zadowalająco.

polska-argentyna-typy
fot. Icon Sport

Polakom brakuje już bardzo niewiele do zapewnienia sobie udziału w przyszłorocznej olimpiadzie w Paryżu. Można nawet rzec, że ewentualna wygrana nad Argentyną pozwoli im być już powoli myślami przy upragnionych igrzyskach.

Czy oznacza to, że zwycięstwo przyjdzie samo z siebie? Absolutnie nie! Kaczmarek i spółka będą musieli się nieco natrudzić i absolutnie nie zdziwi nas ewentualna konieczność rozgrywania czterech bądź nawet pięciu partii. Najważniejsze jest to, by ostatecznie to ręce naszych reprezentantów mogły zostać uniesione ku górze!

O której mecz Polska – Argentyna w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich?

Za nami akapit opisujący nasze Polska – Argentyna typy. Co natomiast z samą godziną rozpoczęcia spotkania? Oficjalny harmonogram turnieju kwalifikacyjnego wskazuje jasno, iż potyczka z Argentyną powinna wystartować punktualnie o godz. 10:00 w dniu 6 października 2023 roku.

Mecz Polska – Argentyna siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Jeśli chodzi natomiast o samą relację live z omawianego starcia, to Polska – Argentyna transmisja znajdzie się m.in. na antenach stacji TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ

Poczynania Polaków na żywo będą mogli śledzić również wszyscy aktywni klienci firmy STS. Wystarczy tylko posiadanie statusu aktywnego gracza. W jego posiadanie można wejść poprzez zawarcie przynajmniej jednego zakładu za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin.