Polska – Argentyna typy, o której godzinie, gdzie obejrzeć transmisję meczu, kiedy grają?

W ramach przygotowań do Mistrzostw Świata, reprezentacja Polski w siatkówce rywalizuje w silnie obsadzonym memoriale im. Huberta Wagnera. Przed biało-czerwonymi drugi mecz. Tym razem naszymi rywalami będą Argentyńczycy.

Polska – Argentyna typy bukmacherskie (19.08.2022)

Sprawdź przygotowane przez nas Polska – Argentyna typy i odpowiadające im kursy bukmacherskie.

Spacerek dla biało-czerwonych?

Na papierze ten mecz wygląda niczym spacerek dla biało-czerwonych. Zwłaszcza, że w meczu otwarcia memoriału im. Huberta Wagnera, Polacy rozbili 3:0 Iran. Pierwszego seta wygraliśmy do 19., w drugim konieczna była gra na przewagi, ale w trzecim znów zdominowaliśmy rywali, wygrywając do 17. Argentyńczycy także mogą być zaskoczeni po inauguracji towarzyskiego turnieju. Wygrali bowiem 3:1 z Serbami i z podniesionymi głowami mogą przystąpić do rywalizacji przeciwko faworyzowanym Polakom.

polska argentyna typy

Stawiamy jednak na Polska – Argentyna typy nie tylko na wygraną biało-czerwonych, ale i dokładny wynik 3:0. Naszym zdaniem kursy bukmacherskie są zawyżone i warto je wykorzystać. Owszem, Argentyna w żadnym z ostatnich dziesięciu meczy nie przegrała do zera, a potrafiła wygrać ze wspomnianą Serbią, czy wcześniej także z Francją i Kanadą. Niemniej jednak Polacy zaprezentowali z Iranem wyborną formę i trudno spodziewać się, by z dnia na dzień zagrali gorzej. Zwłaszcza, że dwa ostatnie mecze Polska – Argentyna zakończyły się wygranymi Polaków 3:0.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Polska – Argentyna 3:0
  • Polska – Argentyna 3:0
  • Polska – Argentyna 3:1

W czerwcu tego roku rywalizowaliśmy przeciwko Argentynie w Lidze Narodów. Wówczas gładko wygraliśmy 3:0, choć Argentyńczycy ugrali kolejno 21, 22 i 23 pkt. Czas na powtórkę z rozrywki. Do boju biało-czerwoni! Po zwycięstwo!

Kiedy grają polscy siatkarze? O której mecz Polska – Argentyna?

Polacy przystąpią do meczu dzień po spotkaniu z Iranem. Mecz Polska – Argentyna w piątek, 19 sierpnia 2022 roku, o godzinie 20:00. Liczymy na pełen emocji wieczór.

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Argentyna w memoriale Huberta Wagnera?

Transmisja spotkania Polska – Argentyna na Polsacie Sport. Dodatkowo transmisja online na platformie Polsat Box Go.