Polska – Argentyna typy, transmisja, kiedy i o której (Liga Narodów Siatkarzy 2022)

Z nieco eksperymentalną kadrą, lecz ze sporymi nadziejami na odniesienie dobrego rezultatu. Tak wyglądają nastroje wokół siatkarskiej kadry na kilkanaście godzin przed inauguracją Ligi Narodów 2022. Czy starcie z Albiceleste rzeczywiście będzie przysłowiowym spacerkiem? Polska – Argentyna typy, transmisja.

Typy na Ligę Narodów Siatkarzy 2022: Polska – Argentyna

Oto jakie Polska – Argentyna typy powinny zostać poddane Waszym przemyśleniom w pierwszej kolejności:

Brak Bartosza Kurka, Aleksandra Śliwki, Grzegorza Łomacza, Kamila Semeniuka czy też Łukasza Kaczmarka może zdecydowanie zmienić oblicze siatkarskiej reprezentacji Polski. Trzeba przyznać, że trener Grbic nie boi się odważnych decyzji już na początku swojej przygody z kadrą. Oczywiście absencje wyżej wymienionych graczy nie są wynikiem ich słabej formy, a raczej chęcią dania im kilku dłuższych chwil odpoczynku po wyczerpującym sezonie. Argentyńczycy postarają się to z pewnością wykorzystać. Rozegranie przynajmniej czterech partii jest w takich okolicznościach niemal pewne.

polska argentyna typy siatkarze

Jeśli rzeczywiście dojdzie do czterech setów, to i ilość punktów będzie na pewno imponująca. Prognozujemy, że do wyłonienia zwycięzcy może być potrzebny nawet tie-break. Z dużą dozą prawdopodobieństwa linia 176.5 oczek będzie zatem przekroczona jeszcze przed gwizdkiem oznajmującym rozpoczęcie decydującej partii meczu.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Krótka historia kilku ostatnich potyczek pomiędzy obiema reprezentacjami wskazuje jasno. To Biało-czerwoni powinni zgarnąć tego wieczoru pełną pulę.

  • Polska – Argentyna 3:0
  • Polska – Argentyna 3:1
  • Polska – Argentyna 3:2

Gdzie z meczu Polska – Argentyna transmisja?

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji TVP 2 oraz Polsat Sport.

FAQ

  • Kiedy mecz Polska – Argentyna w Lidze Narodów?

To starcie zaplanowano na godz. 22:30 w dniu 8 czerwca 2022r.

  • Czy Bartosz Kurek zagra w tym spotkaniu?

Nowy kapitan reprezentacji Polski dostał jeszcze kilka dni wolnego od trenera Grbica. Jego występ podczas turnieju w Ottawie jest więc wykluczony.