Polska – Belgia typy i kursy (Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023)

Na Mistrzostwach Europy siatkarzy zaczyna się już całkiem poważne granie. Polska – Belgia typy siatkówka powinny Was zatem mocno zainteresować. Szczegóły poniżej.

Polska – Belgia typy i kursy (10.09.2023)

Bez względu na to, jak wygląda pierwsza szóstka naszej reprezentacji, gracze, którzy ją tworzą, potrafią stanąć na wysokości zadania. Tak przynajmniej było do tej pory. Prawdziwym pokazem sił były potyczki z Macedonią Północną, Danią czy też Czarnogórą.

Belgowie to co prawda nieco lepszy zespół niż trzy wyżej wymienione, ale nasze Orły sprawiają w tej chwili wrażenie drużyny mogącej pokonać w zasadzie każdego. Liczymy więc po cichu, że wygrany spotkania Polska – Belgia siatkówka zostanie wyłoniony po trzech szybkich partiach. Oczywiście z naciskiem na to, że to ręce Wilfredo Leona i jego reprezentacyjnych kolegów będą mogły ostatecznie powędrować ku górze.

polska-belgia-typy
fot. Icon Sport

To, że Polacy prawdopodobnie pokonają Belgów na przestrzeni trzech setów, wcale nie oznacza, że Ci drudzy poddadzą się bez jakiekolwiek walki. Podczas starć z Serbami czy też reprezentacją Włoch ekipa z południowych Niderlandów stawiała naprawdę dzielny opór dużo wyżej notowanym rywalom. Nie inaczej będzie prawdopodobnie w trakcie rywalizacji z Biało-czerwonymi. Miejmy nadzieję, że przekroczenie linii 60 punktów na przestrzeni trzech partii będzie tylko przyjemną formalnością.

O której mecz Polska – Belgia na Mistrzostwach Europy siatkarzy 2023?

Równie ważne co Polska – Belgia typy jest godzina rozpoczęcia samego spotkania. Co bowiem z tego, że będziecie wiedzieć, jak typować to starcie, jeśli nie uda Wam się go obserwować na żywo. Warto więc zapamiętać, że pierwszy gwizdek pojedynku z udziałem podopiecznych Nikoli Grbica zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 10 września 2023 roku.

Mecz Polska – Belgia siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Gdzie tym razem będzie dostępna z meczu Polska – Belgia transmisja? Na całe szczęście w tym temacie nie zmienia się absolutnie nic. Nadal swoich aktywnych klientów wyjątkowo rozpieszcza firma STS, która oferuje przekaz na żywo całkowicie za darmo. Wystarczy jedynie zawrzeć pojedynczy zakład za co najmniej 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

Oglądaj tutaj

Dodatkowo relacja live będzie dostępna także na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.