Polska – Belgia typy i kursy (Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet 2023)

Lada chwila rozpocznie się czwarta potyczka grupowa w ramach Mistrzostw Europy kobiet. Oto Polska – Belgia typy. Siatkówka na najwyższym światowym poziomie niemal gwarantowana. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Belgia typy i kursy (22.08.2023)

Margines błędu jest już niestety bardzo mały. To wszystko z uwagi na porażkę Biało-czerwonych z Serbkami. Nikt nie wyobraża sobie oczywiście scenariusza, wedle którego Polki kończą rywalizację grupową poza pierwszą czwórką. Kwestią kluczową pozostaje więc tylko to, które miejsce zajmą ostatecznie podopieczne Stefano Lavariniego.

Spore doświadczenie i jeszcze większe umiejętności naszych zawodniczek powinny pozwolić rozstrzygnąć losy tego pojedynku na korzyść brązowych medalistek ostatniej odsłony Ligi Narodów siatkarek.

polska-belgia-typy
fot. Icon Sport

Jesteśmy niemal pewni, że w meczu Polska – Belgia siatkówka w pełnej krasie będzie możliwa do obserwacji przez cały czas trwania samego spotkania. Zarówno Polki jak i Belgijki marzą tylko o jednym – pewnym zwycięstwie. Nie będzie więc absolutnie mowy o stosowaniu żadnych półśrodków. Cztery rozegrane sety to chyba minimum. Kto wie, czy zwyciężczynie całego zamieszania nie zostaną wyłonione aż po pięciu zaciętych partiach.

O której mecz Polska – Belgia na Mistrzostwach Europy w siatkówce kobiet 2023?

Dotyczące starcia Polska – Belgia typy to oczywiście informacje ogromnej wagi, ale równie istotna jest wiedza na temat oficjalnego rozpoczęcia wtorkowych zmagań z udziałem podopiecznych Stefano Lavariniego. Wedle ogólnodostępnego harmonogramu pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 20:00.

Mecz Polska – Belgia siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Czy ze spotkania Polska – Belgia transmisja będzie udostępniona szerszemu grono odbiorców? Naturalnie! Wystarczy status aktywnego klienta w STS, aby móc śledzić relację z tej potyczki całkowicie za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Tradycyjnie stosowny przekaz live na swoich antenach będą prowadzić także stacje TVP2 oraz Polsat Sport Extra.