Polska – Belgia siatkówka dzisiaj: gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Polska – Belgia siatkówka dzisiaj: gdzie oglądać? Transmisja na żywo
fot. Icon Sport

Podopieczni Nikoli Grbica zaczynają walkę o jak najlepsze miejsce w fazie pucharowej. Na początek czeka ich mecz Polska – Belgia. Gdzie oglądać siatkówkę dzisiaj? O tym w niniejszym tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Belgia gdzie oglądać? Transmisja online

Im bliżej do pierwszego gwizdka, tym większe emocje towarzyszą spotkaniu Polska – Belgia. Siatkówka dzisiaj może być co prawda nieco na drugim planie z uwagi na równoległy mecz reprezentacji piłki nożnej z Albanią, jednak mimo to całkiem spore grono fanów powinno wybrać zmagania z udziałem Bartka Kurka i spółki.

Pomocną dłoń tradycyjnie wyciąga firma STS. Lider rodzimego rynku zakładów wzajemnych oferuje transmisję online całkowicie za darmo. Jedynym warunkiem jest posiadanie aktywnego konta gracza. Można je uzyskać poprzez zawarcie jednego kuponu za 2 PLN w ciągu ostatnich 24 godzin. Banalnie proste, prawa.

OGLĄDAJ TUTAJ

Jeśli zdarzyłaby się sytuacja, w której to ktoś z czytających ten tekst nie był jeszcze szczęśliwym klientem STS, to zawsze można dokonać błyskawicznej rejestracji. Chociażby z użyciem powyższego linku.

Gdzie oglądać Polska – Belgia ? Transmisja telewizyjna

Na całe szczęście spotkanie Polska – Belgia siatkówka na żywo będzie można również śledzić w TV. Tak jak i w przypadku wszystkich wcześniejszych spotkań z udziałem Biało-czerwonych, także i tym razem stosowną relację zapewnią stacje Polsat Sport oraz TVP Sport.

Polska – Belgia siatkówka dzisiaj – na co możemy liczyć?

1/8 finału to już taki etap turnieju, w którym to każdy nawet najmniejszy błąd może okazać się opłakany w skutkach. Mamy ogromną nadzieję, że nasze siatkarskie Orły są tego świadome. Z dwóch wcześniejszych europejskich czempionatów udawało im się przywozić brązowe medale i plan na tegoroczną odsłonę jest dokładnie taki sam.

Ktoś może oczywiście stanąć im na drodze do realizacji tych marzeń. Na przykład Czesi lub Serbowie w kolejnej rundzie, ale akurat pokonanie Belgów powinno być tylko formalnością. Innego scenariusza sobie absolutnie nie wyobrażamy.