Polska – Bułgaria typy, kursy (Liga Narodów 2023 siatkówka)

Mimo iż Liga Narodów nie jest jakoś przesadnie istotnym turniejem, to emocje, jakie w tym roku przynosi, naprawdę ciężko opisać słowami. Jak może wyglądać trzeci mecz podopiecznych Nikoli Grbica w tych rozgrywkach? Sprawdźcie Polska – Bułgaria typy oraz parę słów skrupulatnej analizy.

Polska – Bułgaria typy siatkówka (09.06.2023)

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Bułgarzy to najsłabszy z wszystkich dotychczasowych rywali reprezentacji Polski. Podopieczni Płamena Konstantinowa próbują co prawda nawiązywać do wyników starszych kolegów sprzed kilkunastu lat, aczkolwiek materiał ludzki niezbyt im na to pozwala.

Nasze Orły takiego problemu zdecydowanie nie mają. Nawet w nieco rezerwowym zestawieniu powinny więc udowodnić popularnym Junakom, kto dzieli i rządzi w światowej siatkówce.

polska-bulgaria-typy
fot. Icon Sport

Swoistą kontynuacją propozycji zawartej we wcześniejszym fragmencie sekcji Polska – Bułgaria typy będzie zakład związany z wygraną Biało-czerwonych zarówno w pierwszej partii, jak i w całym spotkaniu. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, iż swoją dominację Karol Butryn i spółka postarają się zaznaczyć już od samego początku rywalizacji. Argumenty czysto sportowe ku temu mają, dlatego też absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, by po zwycięstwie w premierowej partii postarali się także o triumf w całym meczu.

Polska – Bułgaria kursy na mecz

Równie istotne co Polska – Bułgaria typy są także same kursy bukmacherskie na to spotkanie. Oto jak wygląda zatem wycinek oferty STS:

  • Wygrana Polski – 1.15
  • Wygrana Bułgarii – 5.50

Bezpośrednie mecze Polska – Bułgaria

Czasy, w których Bułgarzy byli dla Biało-czerwonych równorzędnymi rywalami już bezpowrotnie minęły. Teraz Polacy to dla tej ekipy niedościgniony wzór. Na pytanie Polska – Bułgaria kto wygra odpowiedź może być zatem tylko jedna.

  • Polska – Bułgaria 3:0 (MŚ, 2022)
  • Bułgaria – Polska 0:3 (Liga Narodów, 2022)
  • Polska – Bułgaria 3:0 (Liga Narodów, 2021)

Gdzie oglądać mecz Polska – Bułgaria? Transmisja Ligi Narodów 2023

Transmisja na żywo z trzeciego pojedynku Polaków w tegorocznej odsłonie Ligi Narodów będzie dostępna między innymi na stronie internetowej oraz w aplikacji STS. Bukmacher udostępnia wszystkim swoim klientom taką relację zupełnie za darmo. Jeśli nie macie tam jeszcze swojego konta gracza, to warto czym prędzej to zmienić. Rejestracja to proces łatwy i przyjemny.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie jeszcze będzie można śledzić starcie Polska – Bułgaria? Mecz ten w swojej ramówce posiadają także stacje TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Początek przekazu na żywo z hali w Nagoi zaplanowano na godz. 9:10 w dniu 9 czerwca bieżącego roku.