Polska – Chiny typy i kursy (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)

Do zakończenia turnieju kwalifikacyjnego do przyszłorocznych igrzysk pozostało już tylko jedno spotkanie. Oto Polska – Chiny typy siatkówka, w których przybliżamy nieco bliżej nasz pogląd na jego rozstrzygnięcie. Miłej lektury.

Polska – Chiny typy i kursy (08.10.2023)

Tak niska lokata Chin w naszej grupie eliminacyjnej nie jest absolutnie żadnym zaskoczeniem. Ekipa z Azji od samego początku była typowana do miana dostarczyciela punktów i tak też stało się w rzeczywistości. Dotychczas podopiecznym Sheng Wu udało się pokonać jedynie reprezentację Meksyku i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że taki stan rzeczy utrzyma się do samego końca kwalifikacji.

polska-chiny-typy
fot. Icon Sport

Dominacja Biało-czerwonych podczas tego niedzielnego starcia powinna rozpocząć się już w pierwszej partii. W poprzednich meczach nasze Orły co prawda dawały się zaskakiwać w tych fragmentach spotkań, ale na ich usprawiedliwienie należy dodać, że były to starcia z dużo wyżej notowanymi zespołami.

Na przestrzeni całych nadchodzących zmagań zespół z drugiego co do liczebności państwa na świecie nie powinien raczej przekroczyć bariery 60 punktów. Powiedzmy sobie bowiem szczerze. Olek Śliwka i spółka to marka sama w sobie. Aby ich pokonać, trzeba się naprawdę postarać.

O której mecz Polska – Chiny na w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich?

Pamiętajcie, że Polska – Chiny typy to nie wszystko. Warto bowiem wiedzieć także, o której w ogóle startuje rywalizacja z Chińczykami. Jeśli nie ulegnie to nagle diametralnej zmianie, to pierwszy gwizdek opisywanego pojedynku powinien wybrzmieć około godz. 13:00 w dniu 8 października 2023 roku.

Mecz Polska – Chiny siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Tradycyjnie znajdzie się z pewnością całkiem zacne grono osób zainteresowanych tym, gdzie będzie dostępna z meczu Polska – Chiny transmisja. Relację live tradycyjnie zapewni m.in. firma STS. Bukmacher da możliwość śledzenia poczynań Biało-czerwonych wszystkim tym, którzy posiadają aktywne konto gracza. Taki status uzyskuje się poprzez zawarcie przynajmniej jednego zakładu na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Ci, którzy wolą obserwować grę Polaków w TV ucieszy na pewno wiadomość, że dedykowana relacja będzie dostępna na antenach TVP1, TVP Sport oraz Polsatu Sport.