Polska – Chiny siatkówka dzisiaj: gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Polska – Chiny siatkówka dzisiaj: gdzie oglądać? Transmisja na żywo
fot. Icon Sport

Zgodnie z harmonogramem gier podczas turnieju kwalifikacyjnego do IO w Paryżu na niedzielne popołudnie zaplanowano spotkanie Polska – Chiny. Gdzie oglądać siatkówkę dzisiaj? Szczegóły w niniejszym tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Chiny gdzie oglądać? Transmisja online

Już tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia starcia Polska – Chiny. Siatkówka dzisiaj jest bardzo ważnym elementem oferty wielu czołowych polskich bukmacherów, dlatego też obecność dedykowanej transmisji w STS absolutnie nas nie dziwi. Dostęp do niej przysługuje jedynie tym użytkownikom, którzy zawarli przynajmniej jeden zakład za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Ci, którym z zakładami wzajemnymi nie jest do końca po drodze, powinni natomiast skupić swoją uwagę na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także aplikacji mobilnej TVP Sport, jak również platformie Polsat Box Go.

Gdzie oglądać Polska – Chiny? Transmisja telewizyjna

W telewizji z meczu Polska – Chiny siatkówka na żywo będzie natomiast dostępna nie tylko na antenach Polsatu Sport. Swoje dedykowane transmisje organizują także stacje TVP1 oraz TVP Sport.

Polska – Chiny siatkówka dzisiaj – na co możemy liczyć?

Plan na turniej kwalifikacyjny został wykonany w 100%. Biało-czerwoni zapewnili sobie udział w igrzyskach jeszcze przed końcem rywalizacji. Oznacza to mniej więcej tyle, że podopieczni Nikoli Grbica do starcia z Chinami będą mogli podejść na absolutnym luzie.

Mamy nadzieję, że jakoś drastycznie nie odbije się to na ich boiskowej postawie, gdyż trzeba sobie powiedzieć szczerze, że każdy inny rezultat niż gładka wygrana 3:0 będzie tu odbierany jako swoista porażka.

Niewykluczone, że serbski szkoleniowiec zdecyduje się na spore eksperymenty. Lepszej okazji ku temu mieć już w najbliższym czasie nie będzie. My jako zagorzali kibice liczymy na naprawdę dobre widowisko. Oby Śliwka i spółka wysłuchali raz jeszcze naszych próśb.