Polska – Chiny typy, o której grają, kiedy? (Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022)

Niespodziewana porażka z Iranem może nieco skomplikować marzenia Polaków związane z zajęciem jednego z czołowych miejsc podczas trwającej odsłony Ligi Narodów. Stosunkowo wysoka pozycja nadal jest możliwa, jednak aby tak się stało potrzeba kolejnych zwycięstw. Polska – Chiny typy, o której grają, kiedy? Serdecznie zapraszamy.

Polska – Chiny typy (07.07.2022) Liga Narodów

Brak Wam pomysłu na ciekawe Polska – Chiny typy? Zapraszamy więc do skorzystania z kilku naszych świeżutkich propozycji:

Nie da się ukryć, że większość kibiców siatkówki w Polsce mocno liczy na to, iż reakcja na przegraną przeciwko Iranowi będzie natychmiastowa i bardzo wyraźna. Pokazanie swojej mocy już w pierwszej partii tego czwartkowego meczu byłoby tego idealnym przykładem. Biało-czerwoni są bez wątpienia w stanie wygrać z reprezentacją Chin różnicą co najmniej ośmiu punktów. Jeśli nie stanie się nic niespodziewanego, to taki scenariusz ma niezwykle dużą szansę, aby się ziścić.

polska-chiny-typy

Chiny to jedna z najgorszych reprezentacji podczas tegorocznych zmagań Ligi Narodów. Ekipa dowodzona przez Wu Shenga zgromadziła dotychczas zaledwie sześć oczek. Absolutnie nic nie zapowiada tego, by ten dorobek miał nagle drastycznie się powiększyć. Polska – Chiny typy siatkówka typy na to, iż zespołowi temu nie uda się zgromadzić więcej niż 72 punkty podczas potyczki z Polakami, wydają nam się więc bardzo rozsądną propozycją. Taki zakład nie jest rzecz jasna opatrzony jakimś nadmiernie wysokim kursem. Taki to już jednak urok spotkań, w którym jedna ze stron rywalizacji prezentuje dużo wyższy poziom od drugiej.

Polska – Chiny ostatnie wyniki

Reprezentacja Polski mierzyła się dotychczas z Chińczykami stosunkowo często. Zwykle górą byli naturalnie Biało-czerwoni. Oto rezultaty trzech ostatnich takich potyczek:

  • Chiny – Polska 0:3
  • Polska – Chiny 3:0
  • Chiny – Polska 2:3

Kiedy Polska – Chiny w Lidze Narodów Siatkarzy?

Mecz Polska – Chiny Liga Narodów odbędzie się w dniu 7 lipca 2022r. Jego początek zaplanowano tradycyjnie na godz. 20:00.

Gdzie oglądać mecz Polska – Chiny w siatkówkę na żywo?

Jako że lubi być pomocni, to czym prędzej pragniemy odpowiedzieć na jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań, a więc Polska – Chiny gdzie grają? Samo starcie odbędzie się oczywiście w Gdańsku, a transmisję z niego przeprowadzą kolejno stacje Polsat Sport, TVP Sport oraz TVP2.