Polska – Czarnogóra typy i kursy (Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023)

Zgodnie z wcześniejszymi prognozami starcie z Duńczykami zakończyło się wręcz błyskawicznie. Teraz pora na ostatni mecz grupowy w wykonaniu Biało-czerwonych. Oto jak prezentują się Polska – Czarnogóra typy siatkówka.

Polska – Czarnogóra typy i kursy (06.09.2023)

Czarnogórzanie to druga najsłabsza drużyna w całej grupie C. Gorszym bilansem na ten moment może pochwalić się jedynie reprezentacja Danii, którą jak doskonale wiadomo roznieśliśmy kilka chwil temu w drobny mak. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że podobny los czeka także team dowodzony przez Veljko Basića. Po zsumowaniu punktów z trzech szybkich setów liczba oczek nie powinna raczej przekroczyć 124.

polska-czarnogora-typy
fot. Icon Sport

Rotowanie składem na tych mistrzostwach to prawdziwa specjalność Nikoli Grbica. Z naszych obliczeń wynika, że w to środowe popołudnie kolejną szansę na udowodnienie swoich ponadprzeciętnych umiejętności będzie miał Łukasz Kaczmarek.

Z tego też powodu Polska – Czarnogóra typy co najmniej 15 punktów na koncie gracza reprezentującego na co dzień barwy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

O której mecz Polska – Czarnogóra na Mistrzostwach Europy siatkarzy 2023?

Na godz. 17:00 w dniu 6 września bieżącego roku zaplanowano rozpoczęcie meczu Polska – Czarnogóra. Siatkówka ze zdecydowaną dominacją Polaków jest pewna 99,9%. Co do tego nie ma chyba wątpliwości absolutnie nikt, kto miał okazję śledzić choćby jedno starcie w wykonaniu naszych Orłów na tegorocznym czempionacie.

Mecz Polska – Czarnogóra siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Czy z pojedynku Polska – Czarnogóra transmisja będzie udostępniona szerszemu gronu widzów? Ależ naturalnie! Firma STS zapewnia np. całkowicie darmową relację na żywo pod warunkiem, że klient zawarł przynajmniej jeden zakład na przestrzeni poprzednich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Dodatkowo stosowne transmisje pojawią się także na antenach stacji TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Za pośrednictwem ostatniego z wymienionych programów można zresztą obserwować całe Mistrzostwa Europy, co zresztą z całego serca polecamy.