Polska – Czechy typy i kursy (Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023)

Podczas gdy Panie walczą już w fazie pucharowej, Panowie dopiero co rozpoczynają swoje mistrzowskie zmagania. Oto jak wyglądają nasze Polska – Czechy typy. Siatkówka w wydaniu męskim będzie ciekawsza dla oka? Przekonamy się o tym już niebawem.

Polska – Czechy typy i kursy (31.08.2023)

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, a także towarzyskie starcie z Ukrainą, które miały być ostatecznym sprawdzianem dla Biało-czerwonych niestety nie pozwalają podchodzić do ME z wielkim optymizmem. W poczynaniach Polaków było bowiem widać sporą nerwowość i pozostaje mieć tylko nadzieje, że Nikola Grbic znajdzie sposób jak temu zaradzić na przestrzeni tych kilku dni od chwili zakończenia potyczki z naszymi sąsiadami zza wschodniej granicy.

polska-czechy-typy
fot. Icon Sport

Gdybyśmy mieli szeregować wszystkich grupowych rywali pod względem poziomu, jaki prezentują, to Czesi uplasowaliby się prawdopodobnie na drugiej lokacie tuż za reprezentacją Holandii.

Zestawiając ten fakt z aktualną dyspozycją Bartka Kurka i spółki jesteśmy niemal pewni, że starcie Polska – Czechy siatkówka zakończy się triumfem naszych Orłów w stosunku 3:1.

O której mecz Polska – Czechy na Mistrzostwach Europy siatkarzy 2023?

Odnośnie pojedynku Polska – Czechy typy przedstawiliśmy Wam w paru powyższych akapitach. Dobrze byłoby jednak, abyście wiedzieli, kiedy można się spodziewać pierwszego gwizdka tego starcia. Jeśli wierzyć turniejowemu harmonogramowi, to batalia z Czechami powinna rozpocząć się około godz. 20:00 w dniu 31 sierpnia 2023 roku.

Mecz Polska – Czechy siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Jako że siatkówka w wydaniu męskim cieszy się nad Wisłą ogromną popularnością, to z meczu Polska – Czechy transmisja zgromadzi bez wątpienia konkretną rzeszę fanów. Taką dedykowaną relację zapewni m.in. STS. By mieć do niej dostęp wystarczy posiadać aktywnego konto gracza tj. zawrzeć kupon na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Dodatkowo relacja na żywo z premierowego boju Polaków na europejskim czempionacie będzie także dostępna na antenach stacji TVP1 oraz TVP Sport.