Polska – Czechy siatkówka dzisiaj. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Polska – Czechy siatkówka dzisiaj. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo
fot. Icon Sport

31 sierpnia swoją przygodę na ME siatkarzy rozpoczynają nasze Orły. Na początek czeka ich starcie Polska – Czechy. Gdzie oglądać siatkówkę dzisiaj? O tym w paru słowach poniżej. Serdecznie zapraszamy.

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Czechy gdzie oglądać? Transmisja online

Starcie Polska – Czechy dzisiaj wieczorem będzie cieszyło się bez wątpienia sporym zainteresowaniem. Nie od dziś bowiem wiadomo, że podopieczni Nikoli Grbica mają całkiem pokaźne i wierne grono fanów.

Każdy klient firmy STS będzie mógł cieszyć się dostępem do takiej relacji całkowicie za darmo. Wystarczy posiadać aktywne konto gracz tj. zawrzeć kupon za co najmniej 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24h

OGLĄDAJ TUTAJ

Warto również pamiętać, że start samego pojedynku zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 31 sierpnia 2023 roku.

Gdzie oglądać Polska – Czechy? Transmisja telewizyjna

Co z telewizyjną transmisją meczu Polska – Czechy? Siatkówka na żywo zawsze była mocną stroną stacji Polsat i to właśnie na jej antenach będzie można m.in. śledzić rywalizację z udziałem Biało-czerwonych. Mowa tu konkretnie o stacji Polsat Sport. Oprócz tego przekaz na żywo będzie także dostępny na TVP1.

Polska – Czechy siatkówka dzisiaj – na co możemy liczyć?

Oczekiwania jak to zwykle w przypadku reprezentacji mężczyzn są ogromne. Można jednak pół żartem, pół serio stwierdzić, że Panowie sami sobie zgotowali ten los. To oczywiście wypadkowa imponujących występów na MŚ na przestrzeni paru minionych lat.

Europejski czempionat od dawna natomiast nie “leży” Polakom i tego ukryć się nie da. Każdy polski kibic ma nadzieję, że w tym roku ta kiepska passa zostanie przerwana. Na papierze argumenty ku temu mamy, ale przekucie tego w dobre występy na parkietach nie będzie wbrew pozorom zbyt proste.

Rozpoczęcie zmagań w Mistrzostwach Europy od triumfu z Czechami byłoby wręcz wymarzonym scenariuszem. Mając na uwadze grę Biało-czerwonych podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w gładkie 3:0 raczej nie wierzymy, ale na 99% to ręce Polaków powędrują dzisiejszego wieczoru ku górze.