Polska – Dania typy i kursy (Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023)

Rywalizacja grupowa na europejskim czempionacie powoli dobiega końca. Przed nami przedostatnie z zaplanowanych starć. W niniejszym tekście znajdziecie Polska – Dania typy. Siatkówka na najwyższym światowym poziomie ze strony Biało-czerwonych wręcz murowana.

Polska – Dania typy i kursy (05.09.2023)

Musimy przyznać szczerze, że niezbyt dobra postawa podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera oraz w trakcie towarzyskiego starcia z Ukraińcami tuż przed startem ME zasiała w naszych głowach ziarno niepewności. Im dłużej trwają mistrzostwa, tym bardziej pozbywamy się na szczęście tych czarnych myśli.

Podczas spotkania z Macedonią Północną momentami było nam nawet delikatnie szkoda rywali z Bałkanów. Szczególnie inauguracyjny set wygrany do 12 pokazał dobitnie, w jakim miejscu na siatkarskiej mapie Europy znajdują się w tej chwili obie reprezentacje.

polska-dania-typy
fot. Icon Sport

Wszystko wskazuje na to, że w starciu Polska – Dania siatkówka Polacy nie pozostawią Duńczykom absolutnie żadnych złudzeń. Liczymy na trzy błyskawiczne sety, w których to podopieczni Kristiana Knudsena zdołają co najwyżej zdobyć maksymalnie 58 oczek. Każdy wynik ponad tę wartość będzie ogromną niespodzianką.

O której mecz Polska – Dania na Mistrzostwach Europy siatkarzy 2023?

Za nami sekcja Polska – Dania typy. Do pełni szczęścia potrzeba zatem informacji, o której w ogóle można spodziewać się startu rywalizacji z Duńczykami. Jeśli wierzyć oficjalnemu terminarzowi, to pierwszy gwizdek tego pojedynku powinien wybrzmieć około godz. 20:00 w dniu 5 września 2023 roku.

Mecz Polska – Dania siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Zastanawiacie się pewnie, czy ze spotkania Polska – Dania transmisja będzie udostępniona przeciętnemu Kowalskiemu? Chcielibyśmy Was uspokoić. Naturalnie każdy zainteresowany będzie mógł śledzić poczynania Biało-czerwonych na kilka różnych sposobów.

Dość spore grono fanów preferuje np. relacje na stronie oraz w aplikacji firmy STS. To pewnie z uwagi na to, iż bukmacher wymaga jedynie posiadania aktywnego konta, które można bardzo szybko uzyskać poprzez zawarcie zakładu za 2 PLN.

OGLĄDAJ TUTAJ

Oczywiście przekaz live będzie można znaleźć także w TV. Relacje wprost z mistrzostw na swoich antenach będą prowadzić stacje TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport.