Polska – Dania siatkówka dzisiaj: gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Polska – Dania siatkówka dzisiaj: gdzie oglądać? Transmisja na żywo
fot. Icon Sport

Na wtorkowy wieczór zaplanowano kolejne grupowe starcie Biało-czerwonych na ME, którym będzie spotkanie Polska – Dania. Gdzie oglądać siatkówkę dzisiaj? Szczegóły poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Dania gdzie oglądać? Transmisja online

Relacja live z tego wydarzenia będzie dostępna m.in. na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej firmy STS. Bukmacher wymaga jedynie posiadania aktywnego konta gracza tj. zawarcia przynajmniej jednego kuponu za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

A co tak w ogóle z potyczką Polska – Dania siatkówka dzisiaj, jeśli chodzi o porę jej startu? Wedle oficjalnej rozpiski pierwszy gwizdek tego meczu powinien wybrzmieć około godz. 20:00 w dniu 5 września 2023 roku.

Gdzie oglądać Polska – Dania ? Transmisja telewizyjna

Czy pojedynek Polska – Dania siatkówka na żywo będzie dostępny również w TV? Oczywiście, że tak. Tradycyjnie stosowny przekaz na żywo zapewnią stacje Polsat Sport, TVP 1 oraz TVP Sport.

Polska – Dania siatkówka dzisiaj – na co możemy liczyć?

Można powiedzieć, że podopieczni Nikoli Grbica sami są kowalami swojego losu. Gdyby nie ich coraz lepsza gra w każdym kolejnym spotkaniu na europejskim czempionacie, to nasze oczekiwania wobec nich wcale nie byłyby tak duże. Imponującą wygraną nad Macedonią Północną Bartek Kurek i spółka zawiesili sobie jednak poprzeczkę wyjątkowo wysoko.

Właściwie każdy inny rezultat aniżeli pewny triumf na przestrzeni trzech setów będzie można odczytywać jako swoistą porażkę. Ciężko wytypować, kto tym razem będzie grał pierwsze skrzypce w szeregach naszych Orłów. Jedno jest jednak pewne. Kto by nie wyszedł w pierwszej szóstce, to i tak na pewno spełni pokładane w nim nadzieje! Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości.