Polska – Francja typy i kursy (Liga Narodów Siatkarek)

Humory siatkarskich kibiców znad Wisły są jak na razie wręcz znakomite. Czy takie pozostaną także po zakończeniu piątkowego pojedynku? Moje prognozy znajdziesz w tekście Polska – Francja typy. Serdecznie zapraszam.

Polska – Francja typy i kursy (17.05.2024)

Nasze reprezentantki zapowiadały przed startem tegorocznej odsłony Ligi Narodów, że ich celem jest wykręcenie jak najlepszego wyniku i po pierwszym meczu tych rozgrywek wszystko wskazuje na to, że nie rzucały słów na wiatr. Włoszki, będące jedną z czołowych drużyn na Starym Kontynencie nie miały z Biało-czerwonymi najmniejszych szans. Co prawda pierwszy set był grany na przewagi, ale w dwóch kolejnych dominacja podopiecznych Stefano Lavariniego nie podlegała już najmniejszej dyskusji.

polska-francja-typy
fot. Icon Sport

Jaki przebieg może mieć zatem starcie z reprezentantkami Francji? Les Bleus w wydaniu kobiecym nie prezentują nawet w połowie tak wysokiego poziomu jak Panowie. Idealnym tego przykładem jest chociażby fakt, iż ich największym sukcesem podczas imprezy rangi międzynarodowej jest czwarta lokata podczas Mistrzostw Europy w 1951 roku.

Asia Wołosz i jej koleżanki z kadry dla odmiany od kilkunastu dobrych miesięcy zauważalnie rosną w siłę. Wysoka wygrana nad Włoszkami to tylko wstęp do konkretnych sukcesów. Uważam, że Polska – Francja typy na zwycięstwo naszych rodaczek w pierwszym secie i co za tym idzie także w całym meczu, są tym samym zdecydowanie uzasadnione.

Nie widzę także innej opcji, aniżeli triumf Polek bez straty seta. Trójkolorowe to jedna z najsłabszych drużyn w całej Lidze Narodów i trzeba im to raz jeszcze uzmysłowić podczas bezpośredniej rywalizacji.

O której mecz Polska – Francja w Lidze Narodów Siatkarek?

Równie istotną informacją co Polska – Francja typy jest oficjalna godzina rozpoczęcia spotkania z Trójkolorowymi. Wedle oficjalnego harmonogramu pierwszy gwizdek tego pojedynku powinien wybrzmieć około godz. 16:00 w dniu 17 maja 2024 roku.

Mecz Polska – Francja siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Lata mijają, a w kwestii telewizyjnych transmisji z wszelkiej maści rozgrywek siatkarskich nie zmienia się praktycznie nic. Relacja live z nadchodzącej potyczki Biało-czerwonych będzie więc dostępna na antenach stacji Polsat Sport 1.

OGLĄDAJ TUTAJ

Stosowny przekaz na żywo wszystkim swoim klientom zapewni także STS. Taką sposobność będą mieli wszyscy użytkownicy, którzy postawią przynajmniej jeden kupon za co najmniej 2 PLN w przeciągu ostatnich 24 godzin.