Polska – Francja typy, kursy (Liga Narodów 2023 siatkówka)

Polska – Francja typy siatkówka (07.06.2023)

Z uwagi na początek sezonu reprezentacyjnego forma poszczególnych kadr narodowych jest wielką niewiadomą. O ile jeszcze o dyspozycji Biało-czerwonych możemy już powiedzieć nieco więcej przez wzgląd na parę niedawnych meczów towarzyskich, o tyle forma Francuzów jest w tej chwili wielką niewiadomą.

polska-francja-typy-liga-narodow-2023
fot. Icon Sport

Do tematu warto zatem podejść z delikatnym dystansem. Polska – Francja typy na przynajmniej cztery sety zdają się mieć sporą rację bytu. W każdej z czterech niedawnych potyczek z udziałem Kamila Semeniuka i spółki takiego rodzaju zakład byłby rozstrzygnięty pozytywnie. Liczymy, że nic w tej kwestii się nie zmieni.

Już pierwsza partia będzie najpewniej idealnym przykładem tego, jak wyrównane będzie całe środowe starcie. Wygrana którejś z drużyn na przewagi? Taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy.

Polska – Francja kursy na mecz

Mamy także istotną informację dla tych, których nie zainteresowały zbytnio nasze Polska – Francja typy i wolą tym samym poszukać swoich alternatywnych propozycji na to spotkanie. Te poszukiwania warto rozpocząć od sprawdzenia, jak przedstawiają się kursy na triumf każdej z reprezentacji:

  • Wygrana Polski – 1.23
  • Wygrana – Francji – 3.70

Bezpośrednie mecze Polska – Francja

Analizując kwestię Polska – Francja kto wygra najnowszą odsłonę tej rywalizacji, istotna jest także weryfikacja wcześniejszych bezpośrednich starć obydwu zespołów. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie w niniejszym zestawieniu:

  • Francja – Polska 1:3 (Liga Narodów, 2022)
  • Polska – Francja 2:3 (Igrzyska Olimpijskie, 2021)
  • Francja – Polska 3:2 (Liga Narodów, 2021)

Jak widać w Lidze Narodów Trójkolorowi byli dość niewygodnym rywalem dla reprezentacji Polski. Nie inaczej będzie zapewne również i tym razem. Francja to kadra naszpikowana gwiazdami światowego formatu. Rywalizacja z nimi to zawsze ogromne wyzwanie.

Gdzie oglądać mecz Polska – Francja? Transmisja Ligi Narodów 2023

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że starcie z aktualnymi mistrzami olimpijskimi będzie cieszyło się wśród polskich kibiców olbrzymim zainteresowaniem. Czy Polska – Francja mecz będzie zatem transmitowany w telewizji? Ależ oczywiście, że tak! Relację live przeprowadzą m.in. stacje TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Oglądaj tutaj

Na dedykowane transmisje będą mogli liczyć także klienci Betclic. Bukmacher udostępni taki przekaz na żywo wszystkim swoim klientom. Jeśli więc jeszcze nie posiadacie konta w Betclic, to warto jak najszybciej to nadrobić. Wystarczy błyskawiczna rejestracja z powyższego linku.