Polska – Holandia typy i kursy (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)

Tylko kataklizm może już odebrać Biało-czerwonym udział w przyszłorocznych Igrzyskach we francuskiej stolicy. Czy oznacza to zatem, że dzisiejsze Polska – Holandia typy siatkówką będą nudne? Wręcz przeciwnie! Przekonajcie się o tym na własnej skórze.

Polska – Holandia typy i kursy (07.10.2023)

Trzeba przyznać, że dobre wejście w meczu jest tym, nad czym Polacy muszą zdecydowanie popracować. W starciach z tymi nieco wyżej notowanymi rywalami niemal zawsze ta pierwsza partia okazywała się jedną z najbardziej nerwowych. Jako że Holendrzy nie mają już zupełnie nic do stracenia, to idziemy o zakład, że podobnie będzie również podczas sobotniej potyczki.

polska-holandia-typy
fot. Icon Sport

Mimo wszystko żyjemy nadzieją, że finalnie set otwierający całe zmagania padnie łupem aktualnych mistrzów Europy. Wszak nasze Orły posiadają dużo więcej siatkarskiej jakości właściwie na każdej z boiskowych pozycji.

Uważamy, że ogromną sensacją byłaby sytuacja, w której to Pomarańczowi pokonują Olka Śliwkę w pierwszym secie bądź w którymkolwiek z późniejszych fragmentów tego meczu.

O której mecz Polska – Holandia w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich?

Polska – Holandia typy już za nami, a więc pora poznać nieco więcej szczegółów dotyczących samego meczu. Jego start zaplanowano np. na równą 10:00 w dniu 7 października 2023 roku. Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu, gdyż o przegapieniu spotkania nie może być absolutnie mowy!

Mecz Polska – Holandia siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Jeśli chodzi natomiast o kwestię relacji live z omawianego spotkania podopiecznych Nikoli Grbica, to Polska – Holandia transmisja będzie dostępna m.in. na antenach stacji TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ

Stosowny przekaz na żywo wszystkim swoim klientom zapewni również STS. Wystarczy posiadać status aktywnego użytkownika. Jak wejść w jego posiadanie? Bukmacher wymaga zawarcia przynajmniej jednego zakładu za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin. Banalnie proste, prawda?