Polska – Holandia typy i kursy (Liga Narodów Siatkarzy)

Biało-czerwoni idą przez najnowszą odsłonę Ligi Narodów siatkarzy niczym burza. Doskonałą dyspozycję podopiecznych Nikoli Grbica odczuli już na własnej skórze Amerykanie oraz Kanadyjczycy. Następna w kolejce jest ekipa z Niderlandów. Sprawdź Polska – Holandia typy, aby przekonać się, o co warto tym razem zakładać się z bukmacherem.

Polska – Holandia typy i kursy (24.05.2024)

O tym, że Polacy są dobrze przygotowani na trudy zmagań nowej edycji Ligi Narodów, wiedział chyba każdy. Tak wysokiego poziomu prezentowanego przez graczy z tzw. drugiego garnituru nie spodziewał się jednak prawdopodobnie nikt.

Co prawda najlepiej punktującym w starciu z reprezentacją Kanady był Bartosz Bednorz (19 punktów), ale tacy zawodnicy jak Poręba czy też Bołądź także dołożyli solidną cegiełkę do końcowego sukcesu naszej kadry.

polska-holandia-typy
fot. Icon Sport

Jeśli miałbym określić skalę trudności trzeciej potyczki grupowej Biało-czerwonych, to zapowiada się ona jako zdecydowanie najłatwiejsza ze wszystkich dotychczasowych. Ekipa dowodzona przez Roberto Piazzę odniosła porażki w każdym z dwóch swoich meczów podczas turnieju w Antalyi i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że niebawem zostaną pokonani po raz trzeci.

Polska – Holandia typy na szybkie trzysetowe zwycięstwo Kuby Kochanowskiego i spółki to bardzo rozsądna lokata kapitału. Alternatywnie można także dorzucić zakład na niski dorobek punktowy Holendrów. Decyzja w tej kwestii należy już do Ciebie samego.

O której mecz Polska – Holandia w Lidze Narodów Siatkarzy?

Równie istotną kwestią co Polska – Holandia typy jest także dokładna data i godzina, w której powinno zostać rozegrane opisywane starcie. Wedle oficjalnego harmonogramu pierwszy gwizdek potyczki z Holendrami wybrzmi około godz. 19:00 w dniu 24 maja 2024 roku.

Mecz Polska – Holandia siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Transmisja telewizyjna z rywalizacji Polaków z Holendrami będzie oczywiście dostępna na antenach stacji Polsat Sport 1. Stosowną relację za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej udostępni jednak także firma STS.

OGLĄDAJ TUTAJ

Aby być uprawionym do odbioru takiego przekazu na żywo, należy przede wszystkim posiadać aktywne konto gracza w STS. Bukmacher rozumiem przez to fakt, iż gracz na przestrzeni 24 godzin poprzedzających spotkanie złoży depozyt i zawrze przynajmniej jeden zakład za 2 PLN.