Polska – Iran typy i kursy (Liga Narodów 2023 siatkówka)

Wyjątkowo zacięta rywalizacja z Francją pokazała dobitnie, że w tegorocznej Lidze Narodów o końcowy triumf łatwo raczej nie będzie. Jak zatem może wyglądać drugie starcie grupowe Biało-czerwonych? Zapraszamy do lektury tekstu opisującego Polska – Iran typy oraz kursy.

Polska – Iran typy siatkówka (08.06.2023)

Jeszcze niedawno Irańczycy byli zespołem, który siał postrach na siatkarskich parkietach. Ciężko oprzeć się wrażeniu, jakoby prawidłowość ta uległa w ostatnim czasie sporej zmianie. Już na ubiegłorocznych mistrzostwach świata ekipa z centralnej części Azji prezentowała się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Awans do fazy play-off po zajęciu drugiego miejsca w grupie i późniejsza gładka porażka z Canarinhos idealnie tę dołującą formę potwierdziła.

polska-iran-typy
fot. Icon Sport

Trudno zatem, aby Polska – Iran typy przewidywały inny scenariusz, aniżeli przekonujące zwycięstwo aktualnych wicemistrzów globu. Liderzy rankingu FIVB w kluczowych momentach starcia z Francją udowadniali, że nie bez powodu są zaliczani do ścisłego światowego TOP-u. Przeciwko Irańczykom nadarza się kolejna fantastyczna okazja, by wszystkim wokół o tym przypomnieć. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że Polacy z tejże szansy wzorowo skorzystają.

Polska – Iran kursy na mecz

Równie istotne co Polska – Iran typy są także kursy, które zamieszczają w swoich ofertach legalni polscy bukmacherzy. Oto np. garść propozycji od STS-a:

  • Wygrana Polski – 1.13
  • Wygrana Iranu – 7.20

Bezpośrednie mecze Polska – Iran

Analizując starcie Polska – Iran kto wygra można wnioskować np. poprzez wzgląd na krótką historię bezpośrednich potyczek obu reprezentacji. Ta oczywiście jest nieco korzystniejsza dla podopiecznych Nikoli Grbica. Na przestrzeni trzech ostatnich batalii z Persami Olek Ślliwka i spółka przegrali zaledwie raz. Oby był to dobry prognostyk przed kolejnym emocjonującym bojem.

  • Polska – Iran 3:0 (Memoriał Huberta Wagnera, 2022)
  • Polska – Iran 3:2 (Liga Narodów, 2022)
  • Iran – Polska 3:2 (Liga Narodów, 2022)

Gdzie oglądać mecz Polska – Iran? Transmisja Ligi Narodów 2023

Wobec wielu sukcesów naszych siatkarskich Orłów ich poczynania zawsze cieszą się wśród widzów ogromną popularnością. STS wie o tym doskonale, dlatego też za pośrednictwem jego strony internetowej oraz aplikacji można stale śledzić grę Biało-czerwonych. Także podczas trwającej odsłony Ligi Narodów. Oczywiście taką przyjemność mają jedynie aktualni klienci STS. Jeśli jeszcze nimi nie jesteście, to błyskawiczną rejestrację możecie dokonać z poniższego linku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Iran mecz w TV będą transmitować także m.in. TVP2, TVP Sport oraz Polsat Sport. Początek samego spotkania zaplanowano na godz. 11:00 w dniu 8 czerwca 2023 roku.